Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо 102 інформує Потерпіла затримала грабіжника
Потерпіла затримала грабіжника
102
П'ятниця, 15 квітня 2011, 00:00      Ромни, Сумська область

29 березня близько 16-ї години телефоном 102 схвильований жіночий голос повідомив про грабіж у Роменській стоматоло­гічній поліклініці.

Як з’ясувалося, за півгодини до цього правопорушник проник в один із кабінетів, звідки щойно вийшла медсестра, і намагався викрасти гаманець із залишеної без нагляду сумочки. Саме тоді жінка повернулася. Кинувши погляд на свою власність у руках грабіжника та оцінивши ситуацію, вона не розгубилася – покликала на допомогу. Поки не підоспі­ли колеги, сміливиця не дозволила нахабі покинути приміщення, хоча той і встиг кілька разів вдарити її по обличчю.

Міліція не забарилася й заарештувала злочинця. Ним виявився неодноразово судимий мешканець с. Ріпки 1984 р. н., який, до речі, в лютому тільки звільнився.

Порушено кримінальну справу за ст. 186 ч. 3 “Грабіж” – відкрите викрадення чужого майна, поєднане з проникненням у приміщення, або що завдало значної шкоди потерпілому.

Виправдовувати вчинок молодого чоловіка безробіттям, напевно, не доречно. Адже нехай і важка сільська праця все-таки краще, ніж існування за ґратами.

Наталія ВОЙТЕНКО,

помічник начальника Роменського міськвідділу УМВС

зі взаємодії з громадськістю та ЗМІ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення