Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо 102 інформує Граючись – потрапити за грати
Граючись – потрапити за грати
102
Неділя, 01 травня 2011, 21:12      Ромни, Сумська область

 

«Не вбий», «Не вкради» - ці слова насторожують та супроводжують нас все життя, порушивши їх назавжди можна поставити пляму на своєму житті…

 

11 – ти літній Сашко, 12 –літній Микола та 13 – літній Іван, як завжди грали в районі Засулля та вигадували нові забави для гарного супроводу дня. Так однолітків занесло на подвір’я до нежилого будинку. Вони помітили, що господарів немає , а одне з вікон вкрите лише поліетиленовою плівкою. Недовго думаючи товариші вирішили пробратися до хати.

На протязі неділі хлопці потайки бігали на подвір’я. Будинок мов манив їх до себе і їм здавалось ніби вони шукачі скарбів. Загравшись парубки вже не розуміли, що роблять і потроху почали виносити з будинку речі, які ховали дома у Миколи.

Все б нічого, та справжній господар вчасно помітив пропажу речей та звернувся до міліції.

В ході слідства хлопці зізнались, що не мали ніякого наміру, а дані дії вважали за гру, то й уявити собі не могли, що їм за це щось буде.

На даний час з «шукачами скарбів» проведено роз’яснювальну роботу, адже згідно Кримінального кодексу України, відповідальність настає лише з 14 років.

 

Хай ця історія стане батькам пересторогою. А щоб ваше чадо не натворило лихо і не виросло злочинцем, може все ж таки навчіться  їм приділяти більше уваги , які заклопотані ви б не були. Розкажіть, що чуже майно – це заборона! І хай ваша дитина знає, що будь – яка крадіжка навіть не велика – карається законом.

 

 

Наталія Войтенко,

помічник начальника Роменського МВ УМВС України в Сумській області.

 

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

20
20

Вхід на Ромни. інфоОголошення