Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо 102 інформує Зник племінник… і гроші
Зник племінник… і гроші
102
Четвер, 19 травня 2011, 00:00      Ромни, Сумська область
У більшості людей свято 9 Травня пробуджує почуття пат­ріотизму й гордості за свій народ. Зовсім інші емоції цього дня опанували раніше судимим мешканцем Полтавщини 1992 р. н., який завітав на гостини в Заруддя до свого дядька, інваліда вій­ни, учасника бойових дій в Афганістані. 

Хлопець із кримінальним минулим навідався до чи не най­ближчого родича (матір позбавили батьківських прав), щоб допомогти по господарству, посадити город, а також оформити спадщину, чого не міг зробити раніше, адже відбував покарання за ґратами.

Та розпочати нормальне життя йому знову завадив нездоровий злочинний потяг. У переддень головного свята весни афганець отримав передачу від дружини з Харкова. Жінка надіслала гроші, а також гостинці для племінника – новий одяг. Подарунки склали в шафу. Однак коли наступного дня ветеран повернувся з урочистого мітингу, вдома гостя вже не було. Також зник­ли велосипед, одяг і 1460 грн. Він відразу повідомив про пропажу міліцію.

Слідчо-оперативна група, яка прибула на місце злочину, встановила обставини крадіжки. Ведеться пошук підозрюваного, яким, на жаль, виявилася близька людина постраждалого.

Наталія ВОЙТЕНКО,

помічник начальника Роменського міськвідділу УМВС зі взаємодії з громадськістю  та ЗМ
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop11
konotop11

Вхід на Ромни. інфоОголошення