Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо 102 інформує Добровільно здайте зброю
Добровільно здайте зброю
102
Четвер, 05 квітня 2012, 20:16      Ромни, Сумська область
З 1 до 30 квітня згідно з розпорядженням управління МВС України в Сумській області проводиться місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та пристроїв.  

Пропонуємо здати в міськ­відділ міліції зброю, набої, вибухові матеріали та пристрої, які незаконно зберігаються або незареєстровані у законному порядку. Власникам мисливської нарізної, гладкоствольної, холодної зброї та газових пістолетів, які не мають дозволу на їх зберігання, також необхідно їх зареєструвати.

Громадяни, котрі добро­віль­но здали вогнепальну зброю військових зразків і боєприпаси до неї, вибухові пристрої та обрізи мисливської вогнепальної зброї, згідно з ч. 3 ст. 263 КК України звіль­няються від кримінальної від­повідальності за незаконне їх зберігання. Осіб, котрі ухиляються від цих вимог, притягатимуть до кримінальної відповідальності.

З питань добровільної здачі зброї та її реєстрації звертайтесь у дозвільну систему Роменського МВ УМВС України в Сумській області (каб. № 24) або в чергову частину.

Юрій ЯРОВИЙ,

начальник Роменського міськвідділу УМВС.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

22
22

Вхід на Ромни. інфоОголошення