Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо 102 інформує Кримінальна хроніка
Кримінальна хроніка
102
Четвер, 21 червня 2012, 21:35      Ромни, Сумська область
1 травня з гаража на вул. Залізничній викрали, розібравши покрівлю даху, акумулятор до легкового автомобіля;
близько 21.30 год. на вул. Гетьмана Мазепи невідомий намагався вирвати сумочку в роменки 1996 р. н. У скоєнні злочину обґрунтовано підозрюється роменець 1980 р. н. Встановлюється його місце­знаходження.

2 травня надійшло повідомлення про крадіжку прапора з металевої труби висотою близько 3,5 м на території Роменського ВПУ.

3 травня виявлено несанкціоновану врізку в трубопровід нафтозбірного колектора свердловин Турутинського родовища, 8 травня – в нафтопровід неподалік с. Великі Бубни.

8 травня з двору мешканки с. Великі Бубни викрали індика. Встановлено, що крадіжку скоїв її односелець 1975 р. н. Час­тину тушки вилучено.

11 травня співробітники цеху телекомунікаційних послуг № 13 ВАТ “Укртелеком” повідомили, що з 1до 7 травня невідомі викрали п’ять каналізаційних люків у мікрорайоні Засулля;

з будинку мешканки с. Сулими 1931 р. н. зникло 6 тис. грн., при цьому сторонні до помешкання не заходили.

14 травня під час перевірки встановлено, що мешканець с. Пустовійтівка 1985 р. н. протягом квітня-травня займався незаконним прийомом металобрухту за місцем проживання.

За повідомленнями міськвідділу УМВС.

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

56
56

Вхід на Ромни. інфоОголошення