Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо 102 інформує Обікрав власну родину
Обікрав власну родину
102
Четвер, 02 серпня 2012, 20:58      Ромни, Сумська область
Міліція затримала чоловіка, який обікрав колишню дружину та свою маленьку донечку. 28-річний роменець, намагаючись вирішити власні матеріальні проблеми, викрав із банківської картки колишньої дружини 330 гривень, які та планувала витратити на їх спільну дитину.

27-річна роменка повідомила про крадіжку до міськвідділу міліції. За її словами, коли на­дійшло смс-повідомлення про зняття грошей з банківської картки, спочатку подумала, що це зробила мати. Невдовзі з’ясувалося, що помилялася. Зателефонувавши колишньому чоловіку, зрозуміла, що це са­ме його рук справа.

Правоохоронці спочатку перевірили версію жінки. Й відразу з’ясували обставини злочину. По допомогу звернулися до банківських працівників. Встановити, хто саме знімав гроші з банківської картки, нескладно, адже відслідкувати зловмисника можна за допомогою відеокамери, вмонтованої в кожен банкомат. Підозри підтвердилися. Зловмисник відразу визнав свою провину, пояснивши, що мав ключ від оселі колишньої дружини. “Думав, не знайдуть, – говорить він, – вважав, що ніхто не здогадається”.

Розпорядок дня мешканців квартири він добре знав. Упевнившись, що вдома нікого немає, він проник у квартиру. Грошей не знайшов, проте помітив гаманець із банківською карткою, пін-код якої знав. У найближчому банкоматі без жодних докорів сумління він зняв 330 грн., після чого поклав картку на місце, замітаючи сліди злочину. Крім того, він навіть вимкнув мобільний телефон на декілька днів й ані вдома, ані на роботі не з’являвся. Тільки після п’яти діб кро­піткої роботи співробітники міліції затримали злодія.

Хоча чоловік шкодує про скоєне, за даним фактом порушено кримінальну справу за ст. 185 ч. 3 “Крадіжка” Кримінального кодексу України. Покаранням для нього може стати позбавлення волі на строк до шести років.

Наталія ПОТАПЕНКО,

помічник начальника міськвідділу УМВС

зі взаємодії

з громадськістю та ЗМІ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня

Вхід на Ромни. інфоОголошення