Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Це цікаво
Це цікаво.

Цікаві статті на різноманітні теми.

Показати всі статті списком / блогомДізнайся, що чекає тебе у 2015 році, читай гороскоп на рік за знаками зодіаку
Це цікаво.
Понеділок, 17 листопада 2014, 22:50
Коза, згідно зі східним гороскопом, 2015 року внесе глибокі зміни в кожну з сфер людського життя. І хоча ці зміни можуть стати позитивними, на Вас будуть діяти такі фактори, як непередбачуваність, запальність і впертість, так як саме такі характеристики притаманні покровительці 2015 року - Козі. Однак кожна людина, яка хоче внести у своє життя новизну, можливо навіть повністю змінити уклад свого життя, отримає в цьому періоді чимало цікавих пропозицій і можливостей.
Астрологічний прогноз на 2015 рік не радить будувати будь-які глобальні плани, бо в рік Кози це справа не тільки марна, а й невдячна. Уперта Коза може перевернути все по-своєму і Вам доведеться в авральному порядку переглядати всі свої задумки. Після минулого року Коня, такого спокійного і врівноваженого, звикнути до капризної і примхливої Кози буде нелегко, але все ж доведеться постаратися.
У 2015 році відбудеться два повних місячних і сонячних затемнень. Ці події енергетично будуть дуже важливі для кожної людини, тому в ці дні слід дотримуватися обережності: можуть виникнути зміни як у діловому, так і в особистій сферах, причому далеко не завжди позитивні. Для того, щоб вони не стали фатальними для Вас, не робіть необдуманих кроків, прораховуйте можливі наслідки.
 
Дізнайся, що чекає тебе у 2013 році, читай гороскоп на рік:
Це цікаво.
Понеділок, 31 грудня 2012, 20:16
Овен

Для Овнів у цілому цей рік буде не зовсім вдалим. Вас чекає певна нестабільність і непередбачуваність подій у першій половині року. Єдине - якщо у вас є хороші тили - сім'я, партнери, компаньйони, то ви зможете «розрулити» багато проблем, які обіцяє цей рік.

 
Гороскоп на 2012 рік за знаками зодіаку
Це цікаво.
Четвер, 01 грудня 2011, 13:57

Для Чорного Водяного Дракона вже написаний грандіозний сценарій управління знаками зодіаку і людськими долями - Гороскоп 2012. Білий Кролик, підготувавши протягом 2011 року сцену для великих звершень, тихо відійде в сторону, поступаючись місцем головному персонажу 2012 року.
Амплуа Чорного Водяного Дракона - герой і лиходій в одній особі, неординарний, що створює інтриги в рівній мірі творчо, як в особистому, так і в світовому масштабі, одночасно переплітаючи їх і відчуваючи кожного учасника на міцність. Слабкі, ліниві і безвольні швидко залишають арену ні з чим, а ті, в кому Дракон побачить гідного противника, можуть отримати весь світ як приз за хорошу гру.
Особливу прихильність заслужать обдаровані, неординарні та активні натури. Таланти розквітнуть, а вчені зроблять відкриття, які переведуть людство на новий рівень еволюції.
Тому важливо на початку року позбутися всіх старих невирішених питань і проблем з тим, щоб бути відкритим і доступним для сприйняття нового і кардинальних змін. Міняйте роботу, якщо вона Вам не подобається, починайте вчитися, позбавляйтеся від непотрібних зв'язків та віджилих відносин, з'ясовуйте непорозуміння.

 
Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва
Це цікаво.
Середа, 23 березня 2011, 10:10

23 березня на Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Ця дата встановлена в березні 2000 року Указом президента України № 484/2000, враховуючи вагомий внесок працівників культури та аматорів у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно просвітницьку діяльність.
Дослідники вважають, що пращуром української культури можна вважати культуру індоєвропейських предків слов'ян, слов'янські культурні джерела, культуру Київської Русі - дохристиянську і християнську.

 
6 - Свят-Вечір, 7-9 Різдво Христове!!!
Це цікаво.
Вівторок, 05 січня 2010, 09:33

В давній українській традиції для належного святкування різдвяно-новорічних обрядів важливою була завчасна й серйозна підготовка. Обов`язково з пори жнив дбайливо зберігали обжинкового Рай-Дідуха (Дідуха), в який встромляли стебла різних злакових культур (жита, пшениці, вівса та т.і.) та відбирали м`яке пахуче сіно. До свят по господарству завершували практично всю важливу роботу від впорядкування в хаті, дворі та господарських будівлях до ремонту робочого реманенту (навіть літнього: вози, коси і т.п.) та ткання полотна й вичинки шкір.

 
Як правильно зустріти рік Тигра 2010
Це цікаво.
Понеділок, 21 грудня 2009, 14:44
Тигр 2010Як зустрічати 2010 рік? Тигр - тварина неординарна, вимоглива, а значить, і зустрічати Новий 2010 потрібно по-особливому.

Згідно зі східним гороскопом, 2010 пройде під знаком білого металевого Тигра. Тому, щоб дізнатися, як зустрічати Новий 2010 рік, потрібно перш за все подивитися на тигра. Ця тварина відрізняється енергійністю, сміливістю і зневагою до традиційних консервативних засад. Саме так - весело, з розмахом і слід зустрічати рік Тигра 2010.
 
Грудень (Народні прикмети)
Це цікаво.
Четвер, 17 грудня 2009, 09:47
 • Якщозима не настала в грудні і січні, то вона не настане до 10 лютого
 • Снігурі прилетіли в грудні - зима буде суворою.Хлібородність - перед суворою зимою.
 • Зима морозяна, з великим снігом віщує гарний врожай хліба.
 • Від заморозку до зими - місяць.
 • На полях сніг хвилястий - будуть хліба рясні.
 • Зима не настала, доки не встановиться санна дорога.
 • Дощова зима - ознака неврожайного року.
 • Взимку надходять хмари з півночі -потепліє.
 • Зима малосніжна - літо посушливе.
 • Взимку сухо й холодно - влітку сухо й жарко.
 • Якщо взимку вітер подув з півночі -буде дуже холодно, зі сходу - на мороз.
 • Багато снігу намете - багато хліба прибуде.
 
Листопад (Народні прикмети)
Це цікаво.
Понеділок, 02 листопада 2009, 15:41
 • Як листопад дерев не обтрусить, довга зима бути мусить.
 • Сильний північно-східний вітер у листопаді - бути дощу або мокрому снігу.
 • Грім у листопаді - на малосніжну зиму, але на рік врожайний; якщо загримить при місяці уповні - хліб уродить на полях, а в долинах буде поганий.
 • Журавлі у вирій першими відлетіли -холоди прийшли, лебеді рушили - настала пора заморозків, гуси у вирій - буде сніг.
 • Червоний колір сонця, місяця - похолодає, випаде сніг.
 • Зірки яскраві - на мороз, тьмяні - на відлигу.
 • Ожеледиця, снігова крупка дають знати про потепління.
 • Сірий ранок - ясний день.
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 4

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Випадкове фото

2
2

Вхід на Ромни. інфоОголошення