Ромны. Romny. Ромни. інфо

In order to view this page you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Ромни.інфо Це цікаво
Це цікаво.

Цікаві статті на різноманітні теми.

Показати всі статті списком / блогомГороскоп 2018
Це цікаво.
Вівторок, 23 січня 2018, 16:54
Гороскоп на 2018 рік помітно відрізняється від попереднього року. Якщо в році, що минає головними трендами були несподіванка і непередбачуваність подій, то зараз на перший план виходять цілеспрямованість і невідступність. На ділі це означає, що у кожного з нас в цей період зірки гороскопу посилюватимуть такі якості, як силу волі, наполегливість у досягненні мети, енергійність і твердість.
Детальніше...
 
Дізнайся, що чекає тебе у 2015 році, читай гороскоп на рік за знаками зодіаку
Це цікаво.
Понеділок, 17 листопада 2014, 22:50
Коза, згідно зі східним гороскопом, 2015 року внесе глибокі зміни в кожну з сфер людського життя. І хоча ці зміни можуть стати позитивними, на Вас будуть діяти такі фактори, як непередбачуваність, запальність і впертість, так як саме такі характеристики притаманні покровительці 2015 року - Козі. Однак кожна людина, яка хоче внести у своє життя новизну, можливо навіть повністю змінити уклад свого життя, отримає в цьому періоді чимало цікавих пропозицій і можливостей.
Астрологічний прогноз на 2015 рік не радить будувати будь-які глобальні плани, бо в рік Кози це справа не тільки марна, а й невдячна. Уперта Коза може перевернути все по-своєму і Вам доведеться в авральному порядку переглядати всі свої задумки. Після минулого року Коня, такого спокійного і врівноваженого, звикнути до капризної і примхливої Кози буде нелегко, але все ж доведеться постаратися.
У 2015 році відбудеться два повних місячних і сонячних затемнень. Ці події енергетично будуть дуже важливі для кожної людини, тому в ці дні слід дотримуватися обережності: можуть виникнути зміни як у діловому, так і в особистій сферах, причому далеко не завжди позитивні. Для того, щоб вони не стали фатальними для Вас, не робіть необдуманих кроків, прораховуйте можливі наслідки.
Детальніше...
 
Гороскоп на 2014 рік за знаками зодіаку
Це цікаво.
Вівторок, 22 жовтня 2013, 13:45

Далеко непростий 2014 надасть кожному шанс обрати свій шлях самовдосконалення, реалізації талантів і давно запланованих цілей. Оскільки символом 2014 буде Кінь - уособлення шляхетності, природньої грації, швидкості, завзятості, витривалості, то для представників всіх 12 знаків цей час сприятливий для досягнення самих нереальних сподівань.
Непрогнозовані повороти подій сього періоду для більшості виявляться важким випробуванням. Специфічна особливість року - формування таких обставин, які змусять людство зімкнути свої ряди, об'єднати зусилля.
Кінь має намір випробовувати на міцність всіх спільно і окремо. Згідно гороскопу на 2014 рік пройти перевірку зможуть тільки ті, хто вчасно консолідував сили, приготувався легко сприймати раптові фортелі долі. Подібним людям пощастить мати задоволення з неймовірних пригод, здобути чудесний, незрівнянний досвід.
Щиросерді люди будуть щедро винагороджені справедливим Конем - їм гороскоп на 2014 рік обіцяє неодмінний постійний супровід фортуни в усіх сферах життя. Сильним, цілеспрямованим особистостям саме час проявити свою яскраву індивідуальність, вдосконалити соціально-значущі якості, ділові здібності.
Китайський східний гороскоп говорить, що найгірше справи будуть у недоброчесних, лицемірних, брехливих членів суспільства, аферистів і пройдисвітів, що віддають перевагу поживитися за чужий рахунок. Кінь неймовірно прозорливий, володіє гострим розумом, правдивий, чесний, неприємлить неохайність, підлість, низість.
Як уникнути фінансових негараздів і припинення відносин з дорогими друзями, шанованими компаньйонами, об'єктом полум'яної любові? Поради дасть вам гороскоп за знаками зодіаку на 2014 рік. Талісман року строгий, але не злий, не мстивий, тому готовий забезпечити вам сприяння і заступництво, якщо ви від усього серця розкаєтесь в помилках, неправильних кроках. Деяких на цьому складному етапі очікують чудові перспективи, наприклад, для Скорпіонів і Овнів рік буде насичений, різноманітний, успішний.

Детальніше...
 
Дізнайся, що чекає тебе у 2013 році, читай гороскоп на рік:
Це цікаво.
Понеділок, 31 грудня 2012, 20:16
Овен

Для Овнів у цілому цей рік буде не зовсім вдалим. Вас чекає певна нестабільність і непередбачуваність подій у першій половині року. Єдине - якщо у вас є хороші тили - сім'я, партнери, компаньйони, то ви зможете «розрулити» багато проблем, які обіцяє цей рік.

Детальніше...
 
Гороскоп на 2013 год
Це цікаво.
Понеділок, 31 грудня 2012, 20:09
В древние времена тайны астрологии были доступны только царям и фараонам, а теперь все могут использовать прогнозы для достижения успеха. Гороскоп на 2013 год позволит Вам использовать информационные ресурсы космоса для определения стратегии на следующий год.
Детальніше...
 
Гороскоп на 2012 рік за знаками зодіаку
Це цікаво.
Четвер, 01 грудня 2011, 13:57

Для Чорного Водяного Дракона вже написаний грандіозний сценарій управління знаками зодіаку і людськими долями - Гороскоп 2012. Білий Кролик, підготувавши протягом 2011 року сцену для великих звершень, тихо відійде в сторону, поступаючись місцем головному персонажу 2012 року.
Амплуа Чорного Водяного Дракона - герой і лиходій в одній особі, неординарний, що створює інтриги в рівній мірі творчо, як в особистому, так і в світовому масштабі, одночасно переплітаючи їх і відчуваючи кожного учасника на міцність. Слабкі, ліниві і безвольні швидко залишають арену ні з чим, а ті, в кому Дракон побачить гідного противника, можуть отримати весь світ як приз за хорошу гру.
Особливу прихильність заслужать обдаровані, неординарні та активні натури. Таланти розквітнуть, а вчені зроблять відкриття, які переведуть людство на новий рівень еволюції.
Тому важливо на початку року позбутися всіх старих невирішених питань і проблем з тим, щоб бути відкритим і доступним для сприйняття нового і кардинальних змін. Міняйте роботу, якщо вона Вам не подобається, починайте вчитися, позбавляйтеся від непотрібних зв'язків та віджилих відносин, з'ясовуйте непорозуміння.

Детальніше...
 
Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва
Це цікаво.
Середа, 23 березня 2011, 10:10

23 березня на Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва.

Ця дата встановлена в березні 2000 року Указом президента України № 484/2000, враховуючи вагомий внесок працівників культури та аматорів у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно просвітницьку діяльність.
Дослідники вважають, що пращуром української культури можна вважати культуру індоєвропейських предків слов'ян, слов'янські культурні джерела, культуру Київської Русі - дохристиянську і християнську.

Детальніше...
 
6 - Свят-Вечір, 7-9 Різдво Христове!!!
Це цікаво.
Вівторок, 05 січня 2010, 09:33

В давній українській традиції для належного святкування різдвяно-новорічних обрядів важливою була завчасна й серйозна підготовка. Обов`язково з пори жнив дбайливо зберігали обжинкового Рай-Дідуха (Дідуха), в який встромляли стебла різних злакових культур (жита, пшениці, вівса та т.і.) та відбирали м`яке пахуче сіно. До свят по господарству завершували практично всю важливу роботу від впорядкування в хаті, дворі та господарських будівлях до ремонту робочого реманенту (навіть літнього: вози, коси і т.п.) та ткання полотна й вичинки шкір.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 5
Вісті Роменщини
Тандем прес

Випадкове фото

43
43