Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Це цікаво Як зустрічати 2009 рік
Як зустрічати 2009 рік
Це цікаво.
Вівторок, 23 грудня 2008, 16:16      Ромни, Сумська область

Як зустрічати 2009 рік? 

Новий 2009 рік пройде під знаком Бика. Вважається, що в роки Бика всім доведеться дуже багато працювати, добиваючись нових результатів і покращувати старі досягнення. У політичному житті можуть узяти верх консерватори і сильно обмежити права та свободи громадян (попередні роки Бика - 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997).

Бик - домашня тварина, тому краще зустрічати Новий рік у сімейному колі.

Бик не терпить необачностей, тому до вибору новорічних страв треба підійти ґрунтовно. На столі вітається рослинна їжа: листя салату, овочі, фрукти. З м'ясом у цей рік потрібно бути обережним, особливо з яловичиною. Символ року буде не в захопленні, якщо ви зустрічатимете Новий 2009 рік із закусками з йому подібних.

Краще не одягатися в одяг дуже яскравих кольорів, особливо червоний. Аксесуари, прикраси підберіть з натуральних матеріалів, каменів. З металевих прикрас - золото, срібло, мідь, платина. Але надягати прикраси треба окремо, не змішуючи метали. Також Новий 2009 рік - це рік Земляного (жовтого або коричневого) Бика, тому одяг переважно "живих" кольорів та відтінків, які переважають у природі. Зустрічаючи 2009 рік, поставте на стіл 12 або 5 свічок. Вони можуть бути жовті, золоті або срібні, а також пурпурові, бузкові або блакитні.

Дарувати в Рік Бика краще практичні подарунки. Бик не любить марнотратства, невиправданих ризиків, екстремальних суперновинок. Тому будь-яка річ, що показує, що її володар цінує практичність, підійде для подарунка.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Випадкове фото

14
14

Вхід на Ромни. інфоОголошення