Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо МНС інформує Піротехніки МНС Сумщини продовжують очищувати область від вибухонебезпечних предметів
Піротехніки МНС Сумщини продовжують очищувати область від вибухонебезпечних предметів
МНС інформує
П'ятниця, 22 квітня 2011, 11:56      Ромни, Сумська область

були виявлені громадянами різні вибухонебезпечні предмети2 піротехнічних обслуги 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС ціленаправлено об’їжджають Сумську область, зупиняючись у тих населених пунктах (або біля них), де за певних обставин були виявлені громадянами різні вибухонебезпечні предмети: артснаряди чи мінометні міни, ручні гранати чи авіабомби (тільки з початку 2011 року їх було виявлено на Сумщині близько сотні).

Всі «смертельні знахідки» вилучаються та завантажуються у спецавтомобіль, на якому вивозяться у безпечне місце (як правило за межі населенного пункту) та знищуються шляхом підриву. 122 мм артснаряд, виявлений у Глухівському районі за 15 метрів від залізничної колії, 2 мінометні міни калібру 50 мм, виявлені під мостом р.Клевень на автошляху Глухів – КПП «Катеринівка», 152 мм артснаряд, виявлений у лісовому масиві с.Дорошівка Ямпільського району, 82 мм реактивний снаряд, виявлений за 500 метрів від жилого будинку у с.Пологи Охтирського району, дві 50 мм мінометні міни, граната Ф-1, 152 мм артснаряд, виявлені у смт.Степанівка Сумського району – це небезпечні знахідки часів Великої Вітчизняної війни, які були знешкоджені роменськими піротехніками лише за останні дві доби. І за цими цифрами не лише іржаві гранати, міни, снаряди, витягнуті з землі, а сотні збережених життів всюдисущих хлопченят і місцевого населення.

були виявлені громадянами різні вибухонебезпечні предмети

 

2-й Спец центр МНС

Валерій Шокутько,

помічник начальника 2 СРЦШР МНС із питань взаємодії

 зі ЗМІ та зв'язків з громадськістю

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня

Вхід на Ромни. інфоОголошення