Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо МНС інформує У Ромнах знешкоджено 4 артснаряди часів війни
У Ромнах знешкоджено 4 артснаряди часів війни
МНС інформує
П'ятниця, 22 квітня 2011, 12:00      Ромни, Сумська область

У Ромнах знешкоджено 4 артснаряди часів війни22 квітня піротехнічною групою 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС у м.Ромни, що на Сумщині, по вул. Залізничній за декілька метрів від житлового будинку та неподалік від залізничної колії сполучення Бахмач - Ромодан були вилучені та знищені за межами міста  4 артилерійські снаряди часів Великої Вітчизняної війни калібру 76 мм.

«Можна тільки уявити, якій небезпеці піддають своє життя піротехніки кожного разу для того, щоб  убезпечити життя інших людей, - зазначив очільник 2 СРЦШР МНС Сергій Біляєв. – А громадянам у черговий раз хочу нагадати, що при виявленні підозрілих предметів, схожих на вибухонебезпечні, ні в якому разі не можна брати їх в руки та переміщати якимось чином. Натомість необхідно обгородити і позначити місце виявлення, повідомити про знахідку у військкомат, в міліцію чи до Народної служби порятунку. Небезпечна знахідка в обов'язковому порядку буде знешкоджена і знищена фахівцями».

 

2-й Спец центр МНС

Валерій Шокутько,

помічник начальника 2 СРЦШР МНС із питань взаємодії

 зі ЗМІ та зв'язків з громадськістю

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення