Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо МНС інформує У Ромнах знешкоджено 4 артснаряди часів війни
У Ромнах знешкоджено 4 артснаряди часів війни
МНС інформує
П'ятниця, 22 квітня 2011, 12:00      Ромни, Сумська область

У Ромнах знешкоджено 4 артснаряди часів війни22 квітня піротехнічною групою 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС у м.Ромни, що на Сумщині, по вул. Залізничній за декілька метрів від житлового будинку та неподалік від залізничної колії сполучення Бахмач - Ромодан були вилучені та знищені за межами міста  4 артилерійські снаряди часів Великої Вітчизняної війни калібру 76 мм.

«Можна тільки уявити, якій небезпеці піддають своє життя піротехніки кожного разу для того, щоб  убезпечити життя інших людей, - зазначив очільник 2 СРЦШР МНС Сергій Біляєв. – А громадянам у черговий раз хочу нагадати, що при виявленні підозрілих предметів, схожих на вибухонебезпечні, ні в якому разі не можна брати їх в руки та переміщати якимось чином. Натомість необхідно обгородити і позначити місце виявлення, повідомити про знахідку у військкомат, в міліцію чи до Народної служби порятунку. Небезпечна знахідка в обов'язковому порядку буде знешкоджена і знищена фахівцями».

 

2-й Спец центр МНС

Валерій Шокутько,

помічник начальника 2 СРЦШР МНС із питань взаємодії

 зі ЗМІ та зв'язків з громадськістю

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

9 травня 2009
9 травня 2009

Вхід на Ромни. інфоОголошення