Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо МНС інформує На Сумщині ветерани отримали нагороди від Міністра МНС
На Сумщині ветерани отримали нагороди від Міністра МНС
МНС інформує
Вівторок, 10 травня 2011, 15:00      Ромни, Сумська область

    Клименку Миколі Тимофієвіч     Почесні відзнаки МНС вручив начальник 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування Сергій Біляєв колишнім працівникам центру - ветеранам Великої Вітчизняної війни 86-тилітньому полковнику у відставці Молчанову Семену Семеновичу та старшому прапорщику у відставці 84-хлітньому Клименку Миколі Тимофієвічу. 

         «Саме ви, ті що  66 років тому йшли на смерть за свою країну, за рідний край, і нині являєтеся прикладом для молодого покоління рятувальників, - зазначив очільник Роменського спеццентру. – Ви заплатили найдорожчу ціну за свободу рідної землі, за те що ми можемо сьогодні жити і працювати.  Ваш подвиг — безсмертний.Тому головне наше завдання — пам'ятати про ваш героїзм, передавати цю пам'ять з покоління в покоління».

 

2-й Спеццентр МНС

 

Валерій Шокутько,

помічник начальника 2 СРЦШР з питань

 взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю

 

 

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Винний склад
Винний склад

Вхід на Ромни. інфоОголошення