Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо МНС інформує Дітлахи в гостях у кінологів МНС
Дітлахи в гостях у кінологів МНС
МНС інформує
Середа, 08 червня 2011, 10:27      Ромни, Сумська область

 свято для 150 дітей з різних шкіл міста Ромни Справжнє свято для 150 дітей з різних шкіл міста Ромни, що на Сумщині, організували рятувальники. Вони познайомили малечу з можливостями кінологічного підрозділу 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування МНС, що розташований у с.Гаї.

Найбільше захоплення у підростаючого покоління викликали, звичайно ж, «чотирилапі рятувальники»: німецькі й бельгійські вівчарки та лабрадори. Вони демонстрували присутнім свої навички зі слухняності та спритності, слідової роботи, пошуку постраждалих під техногенним завалом.

«Дружба людини та собаки в історичному плані нараховує тисячоліття, - розповіла кінолог спеццентру Ганна Кунічек. - Проте, як виникли ці дружні стосунки, можна тільки здогадуватися. Безперечно одне – з давніх-давен пес вірно служить людині. Звісно, що собаки щирі та віддані. Вони не вміють лицемірити і ніколи не зраджують, вже тільки за це їх треба поважати. Собака – визнаний і надійний друг людини. Тому нічого дивного в тому немає, що він з часом стає домашнім улюбленцем,навіть відчуває себе на правах члена сім’ї. Напевне, заслужив…»

 

 свято для 150 дітей з різних шкіл міста Ромни

 свято для 150 дітей з різних шкіл міста Ромни

 2-й Спеццентр МНС

 

 

 

 

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop8
konotop8

Вхід на Ромни. інфоОголошення