Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо МНС інформує Хімічний підрозділ Роменського спеццентру став базовим формуванням МНС України
Хімічний підрозділ Роменського спеццентру став базовим формуванням МНС України
МНС інформує
Середа, 15 червня 2011, 15:11      Ромни, Сумська область

На 36 одиниць (з 16 до 52 чоловік) збільшилася штатна чисельність підрозділу радіаційного, хімічного та біологічного захисту 2-го Спеціального регіонального центру швидкого реагування (м.Ромни Сумської обл.), який став базовим формуванням МНС України.

Реорганізація структури центрального підпорядкування МНС України відбулася з метою збільшення її можливостей у виконанні завдань за призначенням (для попередження та ліквідації наслідків аварій на об’єктах атомної енергетики і хімічно небезпечних об’єктах). Таке рішення обумовлене багатьма чинниками, серед яких - аналітичні дані провідних країн світу про те, що основною проблемою на майбутні роки стануть техногенні катастрофи. А найбільшу небезпеку можуть скласти події, що супроводжуються радіаційним, хімічним і біологічним (РХБ) зараженням навколишнього простору.

«Такі акції, як ядерний шантаж, РХБ теракти, являють собою реальну загрозу, тому потрібно мати відповідні сили і засоби протидії і ліквідації можливих наслідків, - зазначив начальник Роменського спеццентру Сергій Біляєв. – Для якісної підготовки вищезазначених фахівців у Ромнах вже створено відповідну матеріальну базу –  тренувальний комплекс, на якому будуть шліфувати свою майстерність підрозділи РХБ захисту МНС України напередодні проведення ЄВРО-2012. Особливістю ж існування новоствореного підрозділу в Ромнах стане його висока мобільність та укомплектованість сучасним обладнанням.»

 

2-й Спеццентр МНС

 

Валерій Шокутько,

помічник начальника 2 СРЦШР з питань

 взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

16
16

Вхід на Ромни. інфо