Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо МНС інформує На Сумщині рятувальники МНС відчинили зіпсований замок броньованих дверей, потрапивши у помешкання через вікно дев'ятиповерхівки
На Сумщині рятувальники МНС відчинили зіпсований замок броньованих дверей, потрапивши у помешкання через вікно дев'ятиповерхівки
МНС інформує
П'ятниця, 29 липня 2011, 10:15      Ромни, Сумська область

 DSC00382 О 17:10 28-го липня на пульт оперативного чергового дислокованого у місті Ромни Сумської області 2-го спеццентру МНС надійшло повідомлення про неможливість потрапити у власну домівку місцевого мешканця через несправність вхідних броньованих дверей. 

На вказане місце виїхало чергове рятувальне відділення центру, у складі якого знаходиться професійний альпініст. Завдяки спеціальному спорядженню рятувальники благополучно спустилися з даху дев'ятиповерхівки на 5-й поверх, через вікно потрапили у помешкання та відчинили неприступні двері.  

 2-й Спеццентр МНС

Валерій Шокутько,

помічник начальника 2 СРЦШР

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Мітинг
Мітинг

Вхід на Ромни. інфоОголошення