Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо МНС інформує СУМЩИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ 18-ГО ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ СЕРЕД КІНОЛОГІЧНИХ РОЗРАХУНКІВ ЗА СИСТЕМОЮ IRO
СУМЩИНА ГОТУЄТЬСЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ 18-ГО ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ СЕРЕД КІНОЛОГІЧНИХ РОЗРАХУНКІВ ЗА СИСТЕМОЮ IRO
МНС інформує
Середа, 21 вересня 2011, 14:22      Ромни, Сумська область

Заступник голови-керівник апарату облдержадміністрації Олександр ЦУПРО привітав працівників 2-го Спеціального рятувального центру швидкого реагування МНС з професійним святом 

«Вам доручено справу державної ваги – захищати життя та здоров’я жителів країни, її національне багатство від природних стихій та техногенного лиха. Цілодобово ви з честю виконуєте доручену вам справу: зберігаєте безпеку та спокій населення», – наголосив у привітальному слові посадовець.

З нагоди професійного свята та 15-річчя заснування служби МНС в Україні, Олександр Цупро нагородив відзнаками голови облдержадміністрації провідних працівників центру та побажав їм наснаги при виконанні головних завдань служби – запобігти, врятувати, допомогти.

За його словами, на базі 2-го Спеціального рятувального центру швидкого реагування МНС 28-31 жовтня 2011 року відбудуться відкриті Всеукраїнські змагання серед пошуково-рятувальних кінологічних розрахунків на Кубок голови облдержадміністрації Юрія ЧМИРЯ. У програмі змагань – перевірка робочих якостей собак у надзвичайних ситуаціях.

«Останнім часом на допомогу рятувальникам приходить досконала техніка, проте найрезультативнішим методом пошуку досі залишається кінологічний. Адже чотирилапий рятувальник здатний уловлювати навіть найслабкіші запахи й відрізняти їх від тисячі непотрібних», – підкреслив очільник 2-го рятувального центру Сергій БЄЛЯЄВ.

«Роменська база 2-го Спеціального рятувального центру швидкого реагування МНС – одна з найкращих у Європі. Унікальність її полягає у тому, що в одному місці зосереджені всі навчальні містечка, що чудово обладнані для підготовки рятувальників, хіміків, піротехніків та кінологів. Саме тому фахівцями Міжнародної організації рятувальних собак (IRO) було прийняте рішення про проведення у 2012 році 18-го Чемпіонату світу серед кінологічних розрахунків за системою IRO», – зазначив Олександр ЦУПРО.
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Бульвар Шевченка
Бульвар Шевченка

Вхід на Ромни. інфоОголошення