Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо МНС інформує Піротехніки 2 СРЦШР МНС України знешкоджують небезпечні предмети часів Великої Вітчизняної війни
Піротехніки 2 СРЦШР МНС України знешкоджують небезпечні предмети часів Великої Вітчизняної війни
МНС інформує
П'ятниця, 07 жовтня 2011, 07:49      Ромни, Сумська область
Піротехніки МНС щодня виконують дуже потрібну і небезпечну роботу з вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів. З початку тижня на території Сумської області виявлено 3 боєприпаси часів Другої світової війни.

3-го жовтня в місті Охтирка, що на Сумщині, місцевий школяр в лісі, під час «полювання» на гриби виявив небезпечний предмет, і відразу повідомив до служби порятунку. Пізніше фахівці МНС з’ясували, що це була мінометна міна калібру 82 мм.

4-го жовтня в селі Верхня Сироватка Сумського району місцевим жителем під час оранки поля була знайдена мінометна міна калібру 50 мм. Того ж дня зафіксований ще один випадок небезпечної знахідки в місті Тростянець - місцевий агроном під час перевірки кукурудзяного поля виявив артилерійський снаряд калібру 122 мм.

Всі «знахідки війни» бійці 2 СРЦШР МНС вивезли у безпечне місце та успішно знешкодили їх.

Шановні громадяни! При  виявленні незнайомих небезпечних предметів необхідно бути обережними. Ні в якому разі не намагайтеся вилучити боєприпаси самотужки, а терміново інформуйте  про знахідку місцеві органи влади або Народну службу порятунку МНС за телефоном «101».

 

 

2-й Спеццентр МНС

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop58
konotop58

Вхід на Ромни. інфоОголошення