Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо МНС інформує МНС закликає громадян не спалювати сухе листя
МНС закликає громадян не спалювати сухе листя
МНС інформує
Середа, 09 листопада 2011, 21:56      Ромни, Сумська область
МНС закликає громадян не спалювати сухе листяВосени громадяни починають прибирати і спалювати сміття, опале листя і суху траву з присадибних і дворових ділянок. Практично щодня це призводить до пожеж в різних регіонах країни. З огляду на це, МНС закликає громадян не спалювати суху траву і опале листя, оскільки вони миттєво спалахують, вогонь швидко розповсюджується і практично одразу стає некерованим.

 

Крім того такі пожежі руйнують екосистему парків, оскільки з листям згоряють зимуючі корисні комахи, руйнується ґрунтовий шар, відбувається збідніння ґрунту; знищуються насіння і коріння трав'янистих рослин, пошкоджуються нижні частини дерев і чагарників, їхнє коріння.

 

МНС нагадує, що згідно з Правилами пожежної безпеки України, не дозволяється розводити багаття та спалювати відходи на відстані менше 15 м від будівель і споруд, а також у межах, встановлених будівельними нормами протипожежних розривів. За недотримання цих вимог передбачена адміністративна відповідальність.

 

Валерій Шокутько,

помічник начальника 2 СРЦШР з питань

взаємодії зі ЗМІ та зв’язків з громадськістю

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення