Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Тандем пресс Святий Миколай приходить до кожного
Святий Миколай приходить до кожного
Тандем-пресс
Вівторок, 29 грудня 2009, 08:59      Ромни, Сумська область

18 грудня поточного року в приміщенні міського центру культури і дозвілля відділом у справах сім’ї та молоді (начальник відділу Олена Кревсун, головний спеціаліст відділу Тетяна Бурмака)  спільно з молодіжним клубом (керівник Вікторія Мурич)  за фінансової підтримки партії «Батьківщина», проведено акцію для дітей із багатодітних сімей «Святий Миколай!». З цим чудовим святом дітей привітали заступник міського голови з гуманітарних питань Володимир Юрійович Книга, генеральний директор ТОВ «Роменський завод продтоварів», депутат обласної ради від фракції БЮТ  Олександр Іванович Саєнко, а  танцювальний колектив «Перлинки» міського центру культури і дозвілля  привітав дітлахів своїми чудовими танцями.

Ця акція передбачена міською комплексною програмою «Молодь». Саме така акція започаткована у 2004 році, завдяки якій на свято Святого Миколая не залишаються без подарунків і діти з багатодітних сімей.  Подарунки від Святого Миколая отримали 133 дітей.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Вулиця Руденко
Вулиця Руденко

Вхід на Ромни. інфоОголошення