Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Тандем пресс Роменська ОДПІ провела зустріч з представниками бізнесу
Роменська ОДПІ провела зустріч з представниками бізнесу
Тандем-пресс
Субота, 29 вересня 2012, 20:08      Ромни, Сумська область
Роменська ОДПІ провела зустріч з представниками бізнесуОдним із пріоритетних напрямків роботи податкової служби є формування нової  податкової культури та індивідуальний підхід до кожного платника податків, а також зміна відносин на довірливі та комфортні. Перетворення органу податкової служби у сервісну організацію, супроводжується відкриттям центрів сервісного обслуговування платників податків. Нещодавно, такий центр відкрився і у нашому місці на базі Роменської ОДПІ, котрий надає ряд послуг, які на практиці показали своє цільове призначення, як зручний і комфортний механізм роботи з платниками податків. 

21 вересня в залі засідань Роменської ОДПІ були зібрані представники бізнесу міста Ромни, смт. Липової-Долини, смт. Недригайліва для обговорення деяких аспектів податкового законодавства.

Голік Володимир Опанасович – начальник відділу інформатизації та обліку платників податків, звернув увагу на процедуру подання податкової звітності в електронному вигляді. Кожному присутньому були надані пам’ятки щодо програмного забезпечення для роботи з безкоштовними електронними ключами ЦС ІДД ДПС України, переліки документів, рекомендації по реєстрації тощо. Володимир Опанасович довів до відома, що електронні ключі, які є платними, надає Роменська фірма «Принцип», що співпрацює з Центром сертифікації, дія яких розповсюджується не тільки на податкову звітність, а ще й на ПФУ, центр зайнятості, тощо.

Дія електронних ключів – рік. Тільки після закінчення строку  платник має право на отримання нового. Після встановлення електронного ключа  організація заключає договір з ДПІ і після підписання цього договору бухгалтер може подавати звітність.

Єхлакова Клавдія Олександрівна – головний інспектор сектору контролю за проведенням готівкових розрахунків Роменської ОДПІ зауважила на питанні щодо недопущення реалізації підакцизної продукції з порушенням вимог Постанови Кабміну України від 30.10.08 р. № 957 «Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв». Акцентувалось на питанні цін на горілчані та тютюнові вироби. Клавдія Олександрівна повідомила, що в ході декількох перевірок, серед підприємців були виявлені порушення вимог, винні покарані.

Головним інспектором було звернуто увагу представників бізнесу на зміни в Законі України «Про рекламу» ст. 22 п. 9

Татьяніна Тетяна Олексіївна – начальник відділу прогнозування, аналізу, обліку та звітності довела до відома наказ Мінфіну України від 07.07.12 № 817 «Про затвердження Порядку заповнення документів на переказ у разі сплати (стягнення) платежів до бюджету, здійснення бюджетного відшкодування податку на додану вартість, повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до бюджету», який вступив у дію 3 вересня цього року. Звернула увагу, на зміни у заповненні відповідних кодів сплати (додаток до Порядку № 817) у полі „Призначення платежу" розрахункового документа у разі сплати платежів до бюджету та обов'язкове заповнення підрозділами погашення податкового боргу відповідних кодів сплати (додаток до Порядку № 817) у полі „Призначення платежу" розрахункового документа у разі стягнення платежів до бюджету.

Було порушено проблемність легалізації заробітної плати, наголошено про критичність питання, про соціальну незахищеність працівників та відповідальність керівників, тощо.

Ще одне і останнє питання на зустрічі було - подання суб’єктами господарювання податкової декларації збору за спеціальне використання поверхневих та підземних вод. Суб’єкти господарювання, які використовують воду для задоволення виключно власних питних і санітарно-гігієнічних потреб, починаючи з ІІІ кварталу 2012 року (1 липня 2012 року) не є платниками збору за спеціальне використання води. Під терміном «санітарно-гігієнічні потреби» слід розуміти використання води в туалетних, душових, ванних кімнатах і умивальниках та використання для утримання приміщень у належному санітарно-гігієнічному стані. Отже, суб’єкти господарювання, які були платниками збору у І півріччі 2012 року, подають до ОДПІ податкові декларації збору за спеціальне використання води наростаючим підсумком, а саме: за ІІІ квартал 2012 року та за 2012 рік, у яких відповідні рядки прокреслюють через відсутність значень.

 

Анна Марченко

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

21
21

Вхід на Ромни. інфоОголошення