Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Тандем пресс В день Святої Тетяни вручено ордер на квартиру
В день Святої Тетяни вручено ордер на квартиру
Тандем-пресс
Четвер, 31 січня 2013, 21:08      Ромни, Сумська область
В день Святої Тетяни вручено ордер на квартиру У день Святої Тетяни, справжнім подарунком для інваліда війни, учасника бойових дій в Афганістані Самойленка Олександра Петровича - стало вручення ордеру та ключів на довгоочікувану однокімнатну квартиру по вул. Маяковського.

У рамках виконання Програми Президента України „Україна для людей”, соціальних ініціатив Президента України, в місті проводиться цілеспрямована робота щодо реалізації пріоритетів, адже їх мета – забезпечення послідовного впровадження державної політики щодо підвищення стандартів життя.
Саме за рахунок бюджетних коштів у порядку, визначеному законодавством, виконавчим комітетом міської ради було придбано житло.
Зокрема, завданнями Програми соціальної політики передбачається глибока модернізація сфери соціального забезпечення – перехід від безсистемних виплат до адресної допомоги та соціальних послуг, що відповідають потребам конкретної людини та сім’ї. Саме такі послуги і отримав мешканець нашого міста Олександр Самойленко.
Анна Марченко
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

23
23

Вхід на Ромни. інфоОголошення