Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Тандем пресс 6 лютого — міжнародний день бармена
6 лютого — міжнародний день бармена
Тандем-пресс
Неділя, 17 лютого 2013, 22:09      Ромни, Сумська область
6 лютого — міжнародний день бармена6 лютого Україна, а з нею і весь світ, святкує міжнародний день барменів. Свято, що об’єднує людей різного віку, статі і життєвих позицій. Бармен – чудесна професія, і саме від їх таланту і мудрості залежить як ви зустрінете ранок наступного дня. Вони – творці шедевральних коктейлів і чудового настрою та ще й чудові психологи. Одне слово, ПРОФЕСІОНАЛИ! І вони заслуговують свята!
Професійне свято бармена отримало прив`язку до 6 лютого не випадково. У цей день католики шанують Святого Аманда - покровителя виноробів і рестораторів. 6 лютого поздоровлення приймають всі хто стоїть за барною стійкою і радує відвідувачів фірмовими напоями та ласкавим поглядом.
Україна приєдналася до свята в 2008 році, коли Міжнародний центр барменів «Planet Z» спільно з київським рок-клубом «Докер Паб» вирішили ввести таку традицію і в нашій країні. Пізніше ідею підхопили інші регіони, і тепер в професійний день барменів проходять масштабні акції, розраховані на визнання і гарний настрій.
Свій професійний день бармени мегаполісів відзначають з розмахом. Що не скажеш про наших скромних роменських барменів. Свій святковий день, вони як завжди провдять на работі, за барною стійкою. Про святкування навіть не мріють “усі в роботі”.
Хто ж такі бармени, які функції вони виконують та з якими проблемами іноді стикаються розповідали наші місцеві бармени: ресторану “Орхідея”, кафетерія “Кактус”, піцерії “Челентано”.
Професія цих людей не менш важка, ніж водіїв автобусів, вчителів і пожежників. Деколи бармени проводять на ногах майже цілу добу, крім цього вони відмінні психологи, і нерідко вгадують улюблений напій клієнта з першого погляду.
Щоб оволодіти професією, необхідно вчитися, для цього у піцерії “Челентано” відправляють працівників на курси до м. Львів для набуття певних навиків. “І тільки на практиці можна зрозуміти, наскільки ця професія відповідальна, цікава”, - говорять Олександр та Альона.
“У першу чергу, ця робота повинна подобатися. Бармен не повинен боятися бути публічною людиною. Він повинен не боятися показати себе, спілкуватися з гостями і при цьому бути відповідальним”, - говорить бармен Валентина, ресторан “Орхідея”.     
Незалежно від настрою бармена, кожного відвідувача він повинен зустрічати з посмішкою. Бо тільки посмішка  піднімає настрій відвідувача та авторитетність закладу.
“Немає єдиного секрету, який би дозволяв “відкрити” шлях до серця гостя. Все індивідуально”, - говорить Наталія, кафетерія “Кактус”.
Кожен із цих барменів є професіоналом своєї справи, вміння прийняти замовлення подати його відвідувачу - дано не кожному. Головна ціль - “щоб клієнт вийшов задоволеним”.
Чи виникали труднощі в роботі бармени посміхаються, буває всяке, але рідко. А це свідчить й про культуру роменців.
Тож поважати потрібно професію та роботу кожної людини. Бо за працею стоїть — людина, яка чекає на повагу та порозуміння.

Анна Демченко


 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Псел
Псел

Вхід на Ромни. інфоОголошення