Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Тандем пресс Кравці Роменського ВПУ серед кращих
Кравці Роменського ВПУ серед кращих
Тандем-пресс
Четвер, 11 квітня 2013, 21:28      Ромни, Сумська область
У всі часи в суспільстві панували певні погляди, смаки, художні уявлення про одяг. Все це пов'язано з професією кравця. Вона є однією з найдавніших і одночасно однією із найсучасніших і найнеобхідніших для людей. Результатом праці кравця є одяг: жіночий, чоловічий, дитячий, зимовий, літній і демісезонний, верхній і легкий.

Кравець - це фахівець, який може  виконати технологічну обробку будь-якого, навіть найскладнішого, вузла одягу і зібрати всі його деталі в готовий виріб. Кравець може допомогти  обрати свій стиль, свою модель, дати ділову пораду щодо одягу.

Днями, в місті Суми пройшов ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності «Кращий за професією» серед учнів групи за професією «Кравець». Конкурс складався із двох етапів: теоретичного та практичного. У ході теоретичного етапу учні відповідали на ряд запитань та завдань. А от свої практичні знання конкурсанти показали, створюючи сукню.

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» представляли учні - Лебедь Анна та Д`яченко Наталія. Підготували учнів майстер виробничого навчання Т. М. Помаран та викладач Т. М. Пугач.

У результаті конкурсу Д`яченко Наталія отримала Диплом за участь у конкурсі, а Лебедь Анна зайняла ІІ місце, з цим ми і вітаємо учасниць конкурсу.

 

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Атракціон
Атракціон

Вхід на Ромни. інфоОголошення