Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Тандем пресс святкування Дня високомобільних десантних військ
святкування Дня високомобільних десантних військ
Тандем-пресс
Неділя, 18 серпня 2013, 17:02      Ромни, Сумська область
"Ніхто, крім нас"
2 серпня День десантника

Повітряно-десантні війська - «крилата піхота», «блакитні берети» - якими тільки епітетами не нагороджували гвардійців-десантників, але завжди, в усі часи і за будь-яких обставин незмінно залишалися сила, мужність і надійність людей, що живуть за принципом: «Ніхто, крім нас! ».
Офіційна частина святкування  Дня високомобільних десантних військ пройшла 2 серпня в Ромнах на центральній площі міста. Ще до початку дійства сквер традиційно рябив тільняшками і блакитними беретами десантників. Зібралися як ветерани, що воювали в гарячих точках по всьому світу, так і молоде покоління. Можна було зустріти цілі династії десантників, де служба в ВДВ стала сімейною традицією.
Вже о 17 годині роменці змогли побачити марш військової техніки по місцям бойової слави міста Ромни. Незабули й про своїх друзів, які, на жаль, не дожили до цього дня. Так, на міському кладовищі, що по вул. Горького, вул. Полтавській вшанували пам'ять загиблих бойових товаришів, а в місцевих храмах був відсужений молебень.
Свято продовжилося святковим концертом, показовими виступами учасників спортивних клубів, секцій та прекрасним виступом оркестру  Міжрегіонального Центру швидкого реагування ДСНС України.
Міський голова у вітальному слові побажав десантникам здоров'я, сімейного благополуччя та мирного неба, а також подякував за активну життєву позицію і за участь у військово-патріотичному вихованні молоді.
Не обійшлося й без нагород. Тож Президією Ради ветеранів війни України за мужність та героїзм при виконанні службових обов'язків, військово-патріотичне виховання молоді було нагороджено почесним орденом “Генерал армії Маргелов” - полковника служби цивільного захисту ДСНС України Біляєва Сергія Васильович, медаллю “Повітряно-десантні війська” - Гамарника Володимира та Твердохліба Олександра.


Анна Марченко
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

39
39

Вхід на Ромни. інфоОголошення