Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Тандем пресс День співробітників слідчих органів
День співробітників слідчих органів
Тандем-пресс
П'ятниця, 03 липня 2009, 08:59      Ромни, Сумська область

1 липня, професійне свято відзначають слідчі МВС України. Тому у переддень свята ми завітали до міськрайвідділу, щоб познайомитися з тими людьми, служба яких "і опасна, і трудна".

Як відомо, слідчі міліції виконують найважливішу функцію боротьби з порушенням Закону - розслідування злочинів. Від результатів саме їх діяльності багато в чому залежить кінцевий результат роботи правоохоронних органів.

Ромни. СлідчіРомни. СБЕЗ

 

    
На сьогоднішній день у слідчому відділенні Роменського міськрайвідділу внутрішніх справ під керівництвом підполковника міліції О.П. Юсова працює 12 чоловік. До речі, сім з них - молоді жінки. Незважаючи на наявність у складі прекрасної половини, слідче відділення в нашому місті за своїми показниками входить у трійку кращих по області. На деякі питання щодо роботи слідчих відповідає заступник начальника відділення Загамула Юлія Володимирівна.


     - Юлія Володимирівна, коли слідчий - чоловік, це природно, а чи не впливає на роботу слідчого органу така кількість жінок?


     - На мою думку, наявність жінок серед слідчих навіть покращує роботу. Адже жінка краще знаходить контакт з підозрюваним, підходить більш психологічно до справи.


      - Яка справа запам'яталася вам?


     - За час служби було багато справ, навіть відразу і не пригадаєш. Адже кожен з нас, слідчих, має в середньому 6-7 справ на тиждень, якщо порахувати їх всі, то вийде досить велика цифра. Чомусь зараз згадалася справа, яку ми розслідували років п'ять тому. У місті сталася досить велика кількість випадків шахрайства. Дві жінки, одна з яких циганка, дурили дітей, виманювали в них кошти, і неповнолітні виносили все зі своїх будинків. Циганку на ім'я Галина було затримано в Новомосковську завдяки точно складеному фотороботу. Пам'ятаю, вперше я бачила такий бездоганний портрет, як потім виявилося, майже фото. Дівчата докладно розповіли спеціалісту із Сум, а він досконало виконав свою роботу. Саме це і допомогло слідству. Разом із підлітками та їх батьками ми поїхали до Новомосковська, де провели упізнання. А циганку тоді засудили до 9 років позбавлення волі.


     - У нашому місті відбулася трагічна резонансна подія - жорстоко вбито дівчину. Чи має певні зрушення слідство?


     - Можу лише сказати, що на даний момент йде досудове слідство, проводиться ряд експертиз.


     - Чи встановлено особу вбивці?


    - Про це ще зарано говорити, але певне коло підозрюваних є.


     - Які проблеми існують у вашій роботі?


     - Проблеми є у всіх. Відчувається недосконалість законодавства. Недостатньо налагоджена співпраця з адвокатською системою. Кожен має право на захист, але всі адвокати зараз приватні.


     - Ви проводите більшість свого часу на службі, як сім'я ставиться до вашої роботи?


     - Мій чоловік - теж працівник міліції, тому він розуміє всі складності професії. Але, звісно, така робота не для кожної жінки.


     Ми ж висловлюємо найщиріші побажання слідчим, а також їхнім близьким та рідним, які поділяють труднощі напруженого буття. Хай до Вас буде прихильною доля та завжди оточує повага.


Олена Юракова

Ромни. Слідчі

      Своє професійне свято 5 липня відзначатимуть і працівники державної служби по боротьбі з економічною злочинністю. Діяльність цього органу міліції спрямована на розкриття та попередження злочинів, які здійснюються в банківській системі, паливно-енергетичному комплексі, зовнішньоекономічній сфері, агропромисловому комплексі, сфері приватизації, а також хабарництво. На сьогоднішній день в секторі держслужби СБЕЗ працює 6 співробітників. Очолює сектор майор міліції Башкіров С.І.


     За шість місяців 2009 року співробітниками СБЕЗ виявлено 26 злочинів, з них 10 - в сфері економіки. Встановлено, що за даними злочинами завдано збитків на суму близько 125 тис. грн., відшкодовано 49 тис. грн.


Наталія Войтенко,
помічник начальника по взаємодії з громадскістю
та ЗМІ Роменськогго МВ ГУМВС

 

Ромни. СБЕЗ

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop38
konotop38

Вхід на Ромни. інфоОголошення