Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Тандем пресс ОБЕРЕЖНО! Неадекватні пішоходи!
ОБЕРЕЖНО! Неадекватні пішоходи!
Тандем-пресс
Четвер, 23 липня 2009, 08:21      Ромни, Сумська область

Сідаючи за кермо автомобіля, водію треба передбачити всі можливі і навіть неможливі варіанти подальшого розвитку подій. Зокрема, що не всі пішоходи тримаються подалі від проїжджої частини. Буває, що з незрозумілих причин людина може раптово … кинутися під колеса транспорту. Саме в такому випадку від водія вимагається максимальна швидкість реакції.

19 липня на вул. Коржівській сталася ДТП. У ній постраждав пішохід. Як нам розповів інспектор групи пропаганди Роменського ВДАІ Євген Булавко, 23-річний чоловік сам кинувся під колеса таксі, яке ще не встигло розвинути велику швидкість. На щастя, водій автомобіля встиг вчасно помітити неадекватного пішохода і загальмувати. В результаті потерпілий відбувся лише незначними тілесними ушкодженнями і був направлений до лікарні для подальшого огляду. Незвичним є той факт, що постраждалий неодноразово намагався звести рахунки з життям, через що і стояв на обліку в психлікарні за місцем проживання - у Білопіллі. Тому в першу чергу  правоохоронці будуть розглядати цю пригоду як спробу самогубства.

      За даними Роменської судмедекспертизи, за 2008 рік на території міста і району було скоєно 43 самогубства (без урахування невдалих спроб). В основному позбавляли себе життя чоловіки - 35 суїцидів. Найчастіше фіксували повішення (38 фактів)  і розрізання вен (3 факти). У цьому році станом за перше півріччя сталося 28 суїцидів, 24 з них скоїли чоловіки. Чому так стається, що частіше розправу над собою здійснюють саме особи сильної статі? Вони рідше бачать вихід із складних життєвих обставин? Додають роботи медичним працівникам люди, які з різних причин скоюють  спроби самогубства, які не призводять до смерті. Але сам факт того, що особа намагалася звести рахунки з життям, змушують замислитися про стан психіки цієї людини.

 

Тетяна Івасин

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop43
konotop43

Вхід на Ромни. інфоОголошення