Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Тандем пресс 90 років службі кадрів
90 років службі кадрів
Тандем-пресс
П'ятниця, 31 липня 2009, 09:22      Ромни, Сумська область

90rokiv29 липня служба  кадрового забезпечення МВС відзначає  90 років з часу заснування. Саме  у 1919 р., після революції, був заснований цей підрозділ. У Роменському МВ службу кадрового забезпечення очолює заступник начальника міліції майор міліції В’ячеслав Науменко. Саме з ним ми поспілкувалися напередодні ювілею. 

 

- В’ячеславе  Євгенійовичу, у чому полягає  ваша робота?

 

- Завдання кадрової  служби – вивчення та підготовка кандидатів на посади в органи внутрішніх справ, надання їм необхідних професійних навичок, перевірка фізичної та психологічної підготовки. Обов’язкова умова для всіх потенційних працівників – служба у збройних силах України, моральна стійкість, здатність переносити складнощі та вміння приймати адекватні рішення  в будь-яких ситуаціях. Безумовно, перевіряємо і здатність людини працювати ненормований робочий день, його рівень вихованості та культури, вміння знаходити спільну мову з людьми, незалежно від їх статусу. Важливим є також вміння чітко викладати свої вимоги до людини. Цьому ми теж вчимо. 

 

- Як саме проходить період підготовки до роботи в ОВС?

 

- Ми вивчаємо кожного кандидата 2 місяці. Саме стільки  триває навчання та підготовка до роботи. Людина проходить стажування у тому підрозділі, де в подальшому планує працювати. Обов’язково проходить медичну комісію та військово-лікарську комісію в поліклініці ГУМВС.

 

Близько 60% кандидатів ми не зараховуємо. Основним фактором є слабке фізичне та психологічне здоров’я. Адже навіть проходження служби в армії не є запорукою достатнього рівня підготовки. Ті параметри, які від нас вимагає міністерство, є жорсткими, тому помилятися ми не можемо.

 

- Чи буває,  що кандидат хоче служити в  одному підрозділі, а ви бачите, що його людські та професійні  навички знайдуть краще застосування  в іншому? 

 

- Взагалі, у правоохоронних органах є певні професійні щаблі, які повинен пройти кожен. Насамперед, це робота патрульної служби та дільничних інспекторів. Це є тими сходинками, звідки всі починають своє кар’єру в ОВС. Адже для служби в, скажімо, слідчому відділенні чи відділі боротьби з незаконним обігом наркотиків треба мати більше професійних навичок. Ними можна оволодіти лише після певного періоду роботи.

 

- У мене є  не дуже приємне для вас  питання, але воно теж є важливим. Чи траплялися випадки, що працівник міліції був звільнений за невідповідність займаній посаді? 

 

- Функціональні обов’язки працівника міліції дають  людині певну владу і дехто інколи починає нею зловживати. За минулий  рік ми виявили в лавах Роменського  МВ один такий випадок, цього міліціонера звільнено. 

 

- У чому складність  вашої роботи?

 

- Це постійна відповідальність за особовий склад. Щоб  всі отримані навички правоохоронці  могли правильно застосовувати  в будь-яких обставинах. При затриманні злочинця кожна помилка може коштувати життя – твого власного або чужого.

 

Я дуже ціную те, що незважаючи на будь-які випробування, кадровий потенціал відділу залишається міцним, а професійне ядро становлять висококваліфіковані працівники, мужні, вірні Присязі офіцери, що, без сумніву є досягненням Служби кадрового забезпечення.

 

- У правоохоронців постійно є психологічні перенавантаження, їм доводиться стикатися з різними людьми в різних обставинах. Які методи психологічного розвантаження ви застосовуєте?

 

- Двічі на тиждень співробітники проходять  фізичну підготовку. У такий спосіб  вони можуть відволіктися від  проблем, вдосконалити навички працювати в команді і тримати себе в належній фізичній формі.

 

Прес-досьє

 

Науменко В’ячеслав Євгенійович, майор міліції

Народився у  Ромнах у 1972 році. Закінчив ЗОШ № 5, потім сільськогосподарський технікум за спеціальністю «технік-механік». Вищу освіту здобув у Київському національному аграрному університеті. В органах внутрішніх справ працює з 1993 року. Починав працювати у ДАІ на посаді інспектора ДПС. У 2005 році у зв’язку з реорганізацією органів ДАІ В’ячеслава Євгенійовича запросили очолити кадровий відділ ОВС. За час його роботи склад Роменської міліції укомплектувався на 100% і наразі налічує 143 співробітника.

 

Тетяна Івасин

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

вул. Толстого
вул. Толстого

Вхід на Ромни. інфоОголошення