Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Тандем пресс Початок нового року
Початок нового року
Тандем-пресс
Четвер, 03 вересня 2009, 07:20      Ромни, Сумська область

1 вересня – перший день нового навчального року1 вересня – перший день нового навчального року. Саме з початком осені всі школярі згадують вивчене минулого року, приводять у порядок своє шкільне приладдя, купують букети вчителям. Не менше клопотів з настанням осені і у їхніх батьків та викладачів.

У загальноосвітній школі №3 зранку лунали дитячі голоси, метушилися першачки, випускники чепурилися, вчителі готувалися до свого першого уроку  в новому навчальному році, батьки – хвилювалися і раділи за своїх дітей.

У цьому році до школи №3 прийшли не тільки 11 нових учнів, а й новий директор. На заміну Ніни Василівни Тертишник прийшла молода колега, вчитель української мови Олена В’ячеславівна Юракова. Їй доведеться нелегко, адже протягом кількох років у місті мусувалося питання закриття цього навчального закладу через малу кількість учнів і дороге утримання кожного школяра за рік. На щастя, школа все-таки функціонує, у ній навчатиметься 113 учнів. У своєму слові перед учнями та вчителями Олена В’ячеславівна наголосила на тому, що цінність закладу – в дітях. І успіх чекає тоді, коли всі працюватимуть єдиною командою, у тісній співпраці учнів, вчителів і батьків. Хочеться побажати удачі молодому директорові і повного взаєморозуміння у колективі! Вітальні слова на святі говорив і випускник третьої школи, а нині депутат міської ради Андрій Жарий. Він привітав учасників урочистостей з початком нового навчального року.

Зворушливі першокласники розповіли віршики, учениці одинадцятого класу вручили їм канцелярське приладдя і побажали всіляких успіхів у новому для малюків світі знань.

Із рук молодого директора найкращі учні школи отримали грамоти, а  команда старшокласників, які відпочивали у таборі наметового типу, отримали подяку за зайняте третє місце. На завершення свята пролунав перший дзвінок у цьому році. А вчителі школи могли ледь втримати величезну кількість букетів, які їм дарували їх учні. Вітаємо всіх педагогів та школярів з початком чергового навчального року!

 

Марія Козаченко

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

"Крест"

Вхід на Ромни. інфоОголошення