Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Тандем пресс Ми – за здоровий спосіб життя
Ми – за здоровий спосіб життя
Тандем-пресс
Четвер, 22 жовтня 2009, 10:27      Ромни, Сумська область

  У приміщенні коледжу СНАУ пройшла лекція «За здоровий спосіб життя», У приміщенні коледжу СНАУ пройшла лекція «За здоровий спосіб життя», підготовлена молодіжним клубом при МЦКіД (керівник Мурич Вікторія). Дівчатам розповіли про переваги здорового способу життя та про приховані небезпеки, які можуть принести вживання наркотиків, тютюну чи алкоголю. 

Взяв участь в лекції і гість з Ліберії - темношкірий футболіст Чіді Ремі Свен. Він користувався у студенток великою популярністю, йому задавали безліч питань. Хлопець теж розповів про переваги життя без алкоголю, тютюну та наркотиків і про те, що потрапити в погану компанію – це перший крок до поступового погіршення твого життя. На закінчення він наголосив, що все залежить від кожної людини особисто. Присутнім запропонували заповнити анкети, з яких стало зрозуміло про рівень обізнаності молоді із проблемами ВІЛ/СНІДу. В основному, дівчата на запропоновані питання відповідали правильно. Та й спілкування з темношкірим іноземцем вийшло на диво приємним та плідним.  

Тетяна Івасин

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

47
47

Вхід на Ромни. інфоОголошення