Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Тандем пресс Підліткові кримінальні «розваги»
Підліткові кримінальні «розваги»
Тандем-пресс
П'ятниця, 27 листопада 2009, 11:01      Ромни, Сумська область

Що штовхає підлітків на скоєння злочинів? Причин для цього багато. Свою роль відіграє те, що неповнолітнім немає куди застосувати свою надмірну енергію, а зараз додався ще й канікулярний період. От і виходить, що підлітки залишилися сам на сам зі своїми проблемами та негараздами. Батьки – на роботі, особливо цікавих занять – обмаль. Тому малолітні самі вигадують собі розваги, котрі часто є порушеннями законів.

У селі Олексіївка із території місцевої агрофірми  було викрадено металеві переїзди вагою 200 кг. Загальна сума збитку склала 2 тис. грн. Злочинцем виявився 24-річний мешканець цього села. Він відтягнув металеві вироби на свій город, що й допомогло міліції оперативно вийти на слід грабіжника: за слідами, котрі залишав візок із металом, правоохоронці потрапили прямісінько до помешкання злодія. Заперечувати очевидне йому вже не було ніякого сенсу.

В Андріяшівці сталося теж доволі зухвале пограбування. На цей раз об’єктом грабежу стало фермерське господарство. Вранці одного дня працівниця ФГ помітила, що із сараю невідомі особи викрали 600 кг металу – транспортери для вивозу навозу. Дільничним інспекторам за сприяння місцевого населення вдалося встановити, що металошукачами стали 5 неповнолітніх хлопців віком від 12 до 16 років – усі жителі села Андріяшівка. Вразило доросле ставлення малолітніх до самої крадіжки. Цей захід вони ретельно спланували. До сараю проникли через дах, метал накладали в сумки і протягом двох днів змогли винести 600 кг металобрухту. Посприяло розкриттю крадіжки те, що свою здобич вони заховали у себе вдома. Ось так неповнолітні грошей за метал не отримали, зате встигли зіпсувати свою біографію.

Наталія Войтенко, помічник начальника по взаємодії з громадськістю  та ЗМІ Роменського МВ ГУМВС

 

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня

Вхід на Ромни. інфоОголошення