Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Замовкло радіо в бабусі
Замовкло радіо в бабусі
Вісті Роменщини
Вівторок, 26 січня 2010, 11:23      Ромни, Сумська область

З Волошнівки надійшов тривожний сигнал про те, що радіомонтери ЦЕЗ № 4 ВАТ "Укртелеком" відрізають радіодроти від помешкань.

 

- Боже, - простягають вони руки до Всевишнього, - надоум отих людей не робити такого гріха.

 

У селян, здебільшого престарілих, одиноких, немічних, хліборобів і тваринників радіоточка - єдина розрада. Є з ким поговорити, почути новини тощо. І ось їх позбавляють єдиного засобу масової інформації. Вислухавши з гіркотою мовлене мешканцями віддаленого села занепокоєння, мимоволі пригадалися слова Голови Верховної Ради України В.М. Литвина на одному із засідань, де йшлося про аналогічну проблему. Володимир Михайлович назвав це своєрідним злочином. Проводове радіо для селян було, є і має бути перевіреним десятиліттями джерелом зв'язку зі світом. Нині фахівці твердять, що нібито дротове радіо застаріле, час налаштовуватися на ефірне. Можливо, але ж не буває правил без винятку. Де і як придбає згорблена бабуся відповідний сучасний апарат, якщо вона не пам'ятає, коли була в місті. Та й мізерної пенсії ледь-ледь вистачає на харчування та паливо. Рубати з плеча - не шлях до цивілізації. Як і в інших, так і в цій галузі робити реконструкції слід виважено, продумано, щоб не вийшло гірше.            

 

Григорій СТРІХА.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

14
14

Вхід на Ромни. інфоОголошення