Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Перспективи інвестиційної політики
Перспективи інвестиційної політики
Вісті Роменщини
П'ятниця, 05 лютого 2010, 08:21      Ромни, Сумська область

Під час візиту до нашого міста депутат Верховної Ради України В.А. Слаута зустрівся з керівниками підприємств Роменщини. Він повів мову про найбільш актуальну для нашого регіону сільськогосподарську галузь. Роменським аграріям особливо цікаво було поспілкуватися на цю тему з колишнім міністром аграрної політики і віце-прем'єр-міні­стром України в уряді Віктора Януковича.

 

Візит Віктора Слаути, звичайно, пов'язаний з другим туром виборів Президента України. Проте народний обранець на початку зустрічі зауважив, що вести вже набридлу агітацію не збирається з поваги до себе та присутніх - людей, які на практиці знайомі з перевагами та недоліками державної політики, передусім щодо сіль­сь­кого господарства. Величезний досвід, накопичений за довгий час роботи в галузі (Вік­тор Андрійович починав кар'є­ру на посаді агронома), дозволив йому проаналізувати її сучасний стан. Своїми висновками він і поділився з присутніми.

 

Передусім депутат під­креслив, що скасування програми здешевлення кредитів не можна виправдати кризою. А тему сьогоднішньої бюджетної політики в аграрному секторі, як і на засіданні Верховної Ради, запропонував обмежити хвилиною мовчання. На противагу сучасним тенденці­ям, цим питанням надають особливого значення "регіонали", - зазначив у своєму виступі В.А. Слаута. Кредитування має стати фундаментом галузі, передбачається також державне замовлення (квотування) кількох видів стратегіч­них культур (зерно, цукор та ін.). Головним аспектом укра­їн­ської економіки має стати її інвестиційний характер, а не експортний, запроваджений в останні роки. Адміністративна вертикаль, на думку Віктора Слаути, повинна поєднуватися з реальним забезпеченням впроваджуваних програм, а також стимулюванням так званих соціальних проектів, започаткованих приватними сільгосппідприємствами.

 

Микола СОТ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

27
27

Вхід на Ромни. інфоОголошення