Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини На вулицях нині слизько
На вулицях нині слизько
Вісті Роменщини
Понеділок, 08 лютого 2010, 08:39      Ромни, Сумська область

Лише в січні на вулицях травмувалося 106 мешканців Роменщини. Принаймні саме стільки звернулося по допомогу в центральну районну лікарню.

 

Минулого року за такий же період не лише на вулицях, а й у побуті, на виробництві зазнали ушкоджень близько 50 осіб (влітку взагалі вдвічі менше). На таку велику різницю, звичайно, вплинули погодні умови, а також неготовність комунальних служб до екстремального розвитку подій. Та лікарям-травматологам у цей час просто ніколи підбивати підсумки. У пік негоди в травматологічний кабінет за день звернулося до 80 по­страждалих.

 

Цікаво, що збитки від різного виду травм в Україні дорівнюють 1% валового національного продукту. Тому в їх попередженні як важливому аспекті державної політики зацікавлені всі, й передусім влада.

 

Денис МЯГКОВИЧ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop38
konotop38

Вхід на Ромни. інфоОголошення