Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Подружжя обікрало ферму
Подружжя обікрало ферму
Вісті Роменщини
Вівторок, 09 лютого 2010, 08:35      Ромни, Сумська область

Наймитування в Україні набуло дещо нових обрисів порівняно з шевченківськими творами. Якщо на заробітки нині вирушають, щоб прогодувати родину, то в наймити найчастіше подаються для того, щоб заробити на щоденне пияцтво.

 

Однак таких людей шкода, й тому подекуди їм нескладно знайти відповідну роботу, адже до побутових і робочих умов вони невибагливі. Не побоялася таких робітників з сусіднього району і місцева фермерка. Крім того, вони виявилися подружжям, отже, думала, хоч якісь моральні цінності бережуть. Та саме в цьому роботодавець помилилася.

 

Працівники оселилися безпосередньо на фермі, де доглядали овечу отару й свиней, а також тримали власне хазяйство вже протягом п'яти років. Власниця, приютивши й давши роботу бездомним, не зважала на те, як вони проводять вільний час. А варто було б...

 

З часом фермерка помітила, що з території потроху зникає металобрухт, але й на це спочатку не звертала уваги. Проте нещодавно обсяги крадіжок стало важко не помічати. Вона звернулася до дільничного інспектора міліції В.П. Зайця. Правоохоронець обрав класичну тактику розслідування - розпочав з опитування мешканців. Відвертість же наймитів його дещо здивувала.

 

Чоловік з дружиною не криючись розповіли, звідки й скільки винесли металу, кому здавали. Показали навіть нову зібрану на продаж купу. Заїжджий "шабай" вже по­стійно буває тут, залюбки скуповуючи крадений "чормет" за зниженою ціною. Совість його не мучить, як і наймитів. Для них це звичний спосіб життя, спотвореного нищів­ною силою згубних спокус.

 

Матеріали по справі передано слідству.

 

Наталія ВОЙТЕНКО, 

помічник начальника Роменського

МВ ГУМВС України

в Сумській області.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

24
24

Вхід на Ромни. інфоОголошення