Ромны. Romny. Ромни. інфо

До відома керівників
Вісті Роменщини
Вівторок, 09 лютого 2010, 08:41      Ромни, Сумська область

Відповідно до вимог ст. ст. 19, 20 Закону "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" підприємствам, установам, організаціям, фізичним особам, які використовують найману працю, встановлюється норматив робочих місць для праце­влаштування інвалідів у розмірі чотирьох відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік, а якщо працює від 8 до 25 осіб, - у кількості одного робочого місця.

 

Підприємства, установи, організації, у тому числі підприємства громадських організацій інвалідів, фізичні особи, які використовують найману працю, самостійно розраховують кількість робочих місць для працевлаштування інвалідів відповідно до нормативу і забезпечують працевлаштування інвалідів. При розрахунках кількість робочих місць округлюється до цілого значення.

 

Підприємства, установи, організації повинні пройти реєстрацію у Сумському обласному відділенні Фонду соціального захисту інвалідів та подати звіти по формі 10-ПІ (річна) "Звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів у 2009 році".

 

Керівники підприємств, установ, організацій, у тому числі підприємств громадських організацій інвалідів, фізичні особи, які використовують найману працю, у разі незабезпечення виконання нормативів робочих місць для працевлаштування інвалідів, неподання до Фонду соціального захисту інвалідів звіту про зайнятість та працевлаштування інвалідів несуть відповідальність у встановленому законом порядку.

 

Вікторія ГУБКА, 

головний спеціаліст УПСЗН

міськвиконкому.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

24
24

Вхід на Ромни. інфо



Оголошення