Ромны. Romny. Ромни. інфо

АСТРОЛОГIЧНИЙ ПРОГНОЗ
Вісті Роменщини
Вівторок, 16 лютого 2010, 08:42      Ромни, Сумська область

15 - 21 лютого

ОВЕН (21.03-20.04)

Це період напруженості почуттів. У цей час слід ретельно уникати ревнощів, сімейних сварок, конфліктів на роботі і таких ситуацій, де можливе здирництво. Цей період часто супроводить підвищене прагнення до спокійного і природного способу життя, якому заважають реалізуватися навколишні побутові, соціальні або політичні умови. В цей час присутній недолік розуміння емоцій інших людей, що деколи веде до надмірної вимогливості і низького рівня відносин.

Сприятливі дні: 16, 20; несприятливі: 19.

 

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05)

Гарний настрій і незвичайна рухливість. Добре в цей період приділити увагу своєму одягу, побуту, а головне - харчуванню й оздоровчим заходам. Хороший період для спільних інтелектуальних занять з членами сім'ї, розвиваючих ігор з дітьми. Можливий прихід гостей, що примушує вас до швидкого приготування їжі.

Сприятливі дні: 17, 19; несприятливі: 20.

 

БЛИЗНЯТА (22.05-21.06)

Вас може відвідати несподіваний успіх, великий успіх у справах, прибуток від тих справ, на які ви й не розраховували. Можна ризикнути великими грошима, сміливо приймати неординарні рішення. Можливо, сумнівна людина вам запропонує сумнівну операцію, і тут вже вам вирішувати. Період сприятливий для будь-яких проявів ділової та комерційної активності. Ви можете отримати фінансову допомогу для реалізації нових проектів.

Сприятливі дні: 19, 21; несприятливі: 15.

 

РАК (22.06-22.07)

Справи, відкладені на тривалий період, у такі дні можуть бути благополучно вирішені. Таким же сприятливим цей період буде для планування довгострокових проектів на майбутнє. Проте в цей час слід бути розсудливішими, обачливішими й наполегливішими. Вдало здійснюються звернення в офіційні інстанції. Цей період від­мічений певним прогресом і в матеріальному плані.

Сприятливі дні: 21; несприятливі: 20.

 

ЛЕВ (23.07-23.08)

Хороша організація і можливість успішного планування в професійній, громадській або адмі­ністративній діяльності і в бізнесі. Поліпшення фінансового і соціального становища, але лише завдяки величезним зусиллям з вашого боку. Вдалий період у корпоративному бізнесі, для підписання довгострокових операцій і контрактів. Можливим є отримання покровителя.

Сприятливі дні: 16, 20; несприятливі: 15.

 

ДІВА (24.08-23.09)

З'являється настрій на боротьбу, пристрасне прагнення до здійснення поставленої мети. Діючи в той же час абсолютно спонтанно, ви долаєте всі перешкоди. У партнерстві й любові ви рішуче і впевнено визначаєте напрям до мети. Якість лідера, що відкрито виявляється, створить пошану до себе і набуде нових послідовників.

Сприятливі дні: 19, 21; несприятливі: 17.

 

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10)

Висока ефективність праці, відчутний прогрес у справах, особливо в корпоративному бізнесі або політиці. Можливі зміни характеру зайнятості, стилю роботи, посадові переміщення. Інтерес до наукових досліджень і різних експериментів, прагнення до реформ у професійній сфері і підприємництві. Можливість умілих, конструктивних кроків в акціонуванні, фондах, у вирішенні питань розподілу прибутку.

Сприятливі дні: 18, 19; несприятливі: 20.

 

СКОРПІОН (24.10-22.11)

Зустрічі з неординарними людьми або друзями втручаються у ваші плани. Хороший період для модернізації ділової сфери і стилю відносин у колективі й з партнерами, отримання потрібної інформації, хороших вістей. Сприятливим є вирі­шення деяких фінансових питань. Прекрасний ефект дає будь-якого роду розумова діяльність, складання іспитів, отримання нових знань. Встановлення нових корисних зв'язків і відносин.  представляють інтерес короткі поїздки.

Сприятливі дні: 21; несприятливі: 19.

 

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12)

Можливі великі вигоди при володінні великим капіталом і нерухомістю, а також при створенні власної справи. Всі справи в цей період вирішуються на тривалий термін. Страховка через при­дбання нерухомості, спорудження будинку, придбання сільськогосподарських угідь або що-небудь подібне має бути обов'язково зроблене в цей період. Ділові зв'язки, які встановилися в цей час, будуть дуже цінними для майбутнього.

Сприятливі дні: 20; несприятливі: 21.

 

КОЗЕРІГ (22.12-20.01)

Це час зібраності почуттів і вироблення свого стилю, що розташовує до творчості й художньої майстерності. Це супроводить прагнення створити матеріальну базу і надійно забезпечити тили. Для цього періоду характерна зріла оцінка ділових і фінансових проблем, здатність до сер­йозної роботи, створення великого фундаменту майбутніх успіхів. Хороший період для зміцнення виробничої і фінансової дисципліни, облагородження і встановлення міцних, тривалих контактів із партнерами, впливовими людьми.

Сприятливі дні: 16; несприятливі: 21.

 

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02)

Це невгомонні дні, коли кипить ментальна енергія і спрацьовує комерційний інстинкт. Вони вдалі для початку нових справ, а також занять спортом. Це час підвищеної контактності   й заповзятливості. Ваші ініціативи будуть оцінені гідно. Хороший період для переговорів, обговорення подальшої стратегії роботи. Максимум контактів, можливі вдалі ділові поїздки. Період сприятливий для підписання короткочасних контр­актів.

Сприятливі дні: 21; несприятливі: 20.

 

РИБИ (20.02-20.03)

У цей період сильніше повинні проявитися такі риси вдачі, як терпіння, витримка і цілеспрямованість, а також виявляться непохитність і твердість у ставленні до власної персони й до інших людей. Зав'язані протягом цього періоду контакти будуть глибокими і тривалими. Цей період особливо сприятливий для навчання і для його завершення. Зміна професії обіцяє майбутнє поліпшення становища.

Сприятливі дні: 17, 20; несприятливі: немає.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop51
konotop51

Вхід на Ромни. інфоОголошення