Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Нащадки козацької слави
Нащадки козацької слави
Вісті Роменщини
Вівторок, 02 березня 2010, 10:18      Ромни, Сумська область

У рамках фізкультурно-патріотичного комплексу "Козацький гарт" четвертий раз зібралися на фестиваль "Нащадки козацької слави" команди Анастасівської, Андріяшівської, Біловодської, Глинської, Коржівської ЗОШ.

 

Школярі демонстрували вірність традиціям українського народу, козацьку доблесть і завзяття. Змагалися у конкурсі знавців історії українського козацтва, човниковому бігу, стрибках у довжину з місця, стрибках через скакалку, перетягуванні каната. У конкурсі-презентації учасники фестивалю представили розповіді про відродження та збереження традицій українського козацтва у своїх школах, селах. У цьому допомагали танці, вокал, рукопашний бій, художнє слово.

 

Кожна команда прагнула досягти найкращих результатів у всіх видах змагань. Злагоджено, бадьоро, високоартистично виступила в конкурсі-презентації команда Андріяшівської школи. Найспритнішими вони були і в стрибках через скакалку. В змаганнях з перетягування каната найсильнішими виявилися глинчани. Високий рівень знань з історії українського козацтва продемонстрували учні Коржівської ЗОШ. Кращими вони були також у човниковому бігу та в стрибках у довжину. Перше загальнокомандне місце виборола команда Коржівської ЗОШ, друге - Андріяшівської, третє - Глинської.

 

Вітаємо переможців!

 

Віра КОСТЕНКО, 

методист відділу освіти

райдержадміністрації.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня

Вхід на Ромни. інфоОголошення