Ромны. Romny. Ромни. інфо

Тричі треті
Вісті Роменщини
Вівторок, 02 березня 2010, 10:21      Ромни, Сумська область

З 2002 року в Прилуках проходить регіональний молодіжний фестиваль "Мистецькі барви". Його географія щоразу розширюється. Учасники демонструють свої таланти у номінаціях: "Народна пісня", "Українська естрадна пісня", "Естрадні ансамблі", "Авторська пісня", "Народний танець" і "Сучасний танець". З часом фестиваль набув статусу всеукраїнського, а минулого року - міжнародного.

 

У 2010 році Прилуцький будинок культури радо приймав учасників майже з усіх областей України, а також з Росії, Туреччини, Білорусі, Китаю, Молдови та інших країн. Серед них були й народні аматорські танцювальні колективи "Імперіал" і "Перлина" Роменського міського центру культури і дозвілля. Вони завоювали треті місця в номінації "Сучасний танець" у віковій категорії 11-16 років. Третє місце цієї ж номінації виборола "Перлина" у віковій категорії 16-35 років.

 

Катерина КАПЛУН, 

художній керівник колективу "Імперіал".

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня

Вхід на Ромни. інфоОголошення