Ромны. Romny. Ромни. інфо

Здрастуй, Весно!
Вісті Роменщини
Вівторок, 02 березня 2010, 10:30      Ромни, Сумська область

В останній день лютого на центральній площі міста роменці проводжали зиму і зустрічали весну. На сцені співали, танцювали, сипали жартами місцеві та запрошені артисти. Спритні й дужі лазили за призами на стовп та брали участь у "козацьких розвагах". На стадіоні всіх охочих катали на санях, запряжених баскою трійкою коней. Підкріпити сили, втамувати спрагу і перевірити удачу під час розіграшу лотерей можна було в численних торгових точках.

 

Рясні снігопади, що завдали стільки клопоту комунальникам, дорожникам і рятівникам, дали змогу відродити давню традицію створення снігових скульптур. Винагородою для творців стали не лише захоплення малечі, а й торти ТОВ "Роменський завод продтоварів".

 

Крапку в пануванні Зими поставило символічне спалення її опудала. Жителі та гості міста попрощалися із снігом і морозами аж до далекого грудня.

 

Павло КЛЮЧНИК.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop29
konotop29

Вхід на Ромни. інфоОголошення