Ромны. Romny. Ромни. інфо

Увага! Конкурс
Вісті Роменщини
П'ятниця, 26 березня 2010, 09:31      Ромни, Сумська область

Нам не забути ті роки

Редакція газети "Вісті Роменщини" оголошує про початок конкурсу, присвяченого шістдесят п'ятій річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

На конкурс приймаються спогади фронтовиків, розповіді про ветеранів Великої Вітчизняної - бійців, працівників тилу, партизанів і підпільників - наших земляків у прозовій та поетичній формі, крає­знавчі та наукові розвідки і дослідження обсягом не більше двох друкованих сторінок формату А4. А також оригінальні фотоматеріали з коментарями (знімки обов'язково будуть повернені власникам).

Матеріали на паперових чи електронних носіях приносьте особис­то чи надсилайте поштою на адресу: м. Ромни, б-р Шевченка, 8, 3-й поверх, кабінети 41-45, редакція міськрайонної газети "Вісті Роменщини" або на E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з поміткою "На конкурс".

Кращі дописи і знімки будуть опубліковані на сторінках міськра­йонки, переможці - відзначені пам'ятними призами.

Конкурс триває до 9 травня 2010 р., підсумки будуть підбиті в другій половині травня.

Редакція
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop35
konotop35

Вхід на Ромни. інфоОголошення