Ромны. Romny. Ромни. інфо

Майже дев'ятсот тисяч
Вісті Роменщини
Понеділок, 26 квітня 2010, 08:15      Ромни, Сумська область

Станом на 1 квітня загальна заборгованість з виплати заробіт­ної плати по місту склала 863,3 тис. грн. Зокрема, своєчасно не було виплачено заробітну плату працівникам економічно активних підприємств: ПАТ "Роменський завод "Тракторозапчастина" (голова правління С.Є. Бережной) - 480,5 тис. грн., ВАТ "Роменська ПМК-5" (директор І.І. Стрельченко) - 10,3 тис. грн., "Роменська ПМК-23" (А.В. Івницький) - 6,8 тис. грн.

 

Звертаємо увагу роботодавців, що затримка виплати заробітної плати є грубим порушенням законодавства. Ст. 43 Конституції України передбачено захист права на своєчасне отримання винагороди за працю. Керівники підприємств, установ та органі­зацій, які порушують терміни виплати заробітної плати, притягуються до адміністративної та кримінальної відповідальності.

 

Також доводимо до відома роменців, що при управлінні праці та соціального захисту населення міськвиконкому діє "гаряча" телефонна лінія із зазначеного питання. Ви можете звертатися телефоном 5-16-94.

 

Анастасія ГОЛОВКО, 

головний спеціаліст відділу праці УПСЗН міськвиконкому.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Виступ хору
Виступ хору

Вхід на Ромни. інфоОголошення