Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Потягли чавунні «колеса»
Потягли чавунні «колеса»
Вісті Роменщини
Понеділок, 26 квітня 2010, 08:33      Ромни, Сумська область

Неждано-негадано два молодих роменці із цілком забезпечених сімей спробували заробити на викраданні каналізаційних люків. Щоправда, на цей вчинок їх могла підштовхнути горілка.

 

Молоді люди завітали автомобілем до подруг у Рогинці. Випили, покатали дівчат селом, а разом з тим запримітили й чавунні "колеса" поблизу місцевої школи. Вже поночі, повертаючись додому, хлопці закинули люки в багажник.

 

Дільничному інспектору міліції Євгену Кобишу в розслідуванні допомогли місцеві мешканці, які стали свідками злочину, більше того - намагалися зупинити злочинців. Та на окрики грабіжники не реагували, а підійти до молодиків, які були напідпитку, ніхто не наважився. Однак ім'я одного з них все-таки запам'ятали.

 

Викрадачі не відразу зізналися. Один з них навіть встиг з'їздити у Крим, доки тривало розслідування. Та опиратися фактам марно. Згодом вони вказали, де заховали злощасний "чормет" (доки "все уляжеться") - у яру в районі Роменського ринку.

 

Слідство ще визначить міру покарання, адже злочин обтяжує те, що хлопців таки намагалися зупинити.

 

Наталія ВОЙТЕНКО, 

помічник начальника Роменського МВ ГУМВС України в Сумській області.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

41
41

Вхід на Ромни. інфоОголошення