Ромны. Romny. Ромни. інфо

Телевізор у погребі
Вісті Роменщини
Вівторок, 11 травня 2010, 08:14      Ромни, Сумська область

Добре відомо, що досвід допомагає розкрити схожі злочини. Саме тому роменські мілі­ціонери не забарилися з роз­криттям пограбування за заявою роменки 1968 р.н. У зверненні йшлося про викрадення невідомою особою телевізора.

 

Шукати довго не довелося. Виявилося, що Іван, співмешканець заявниці, насправді був свідком викрадення й навіть жертвою ще одного злочину. Він товаришував з подружжям, яке мешкало поруч. Одного разу після гостин Івана Світлана з Олегом помітили, що з сер­ванта зникли доньчині золоті сережки. Наступного разу Івана запросили "випити" вже не просто так. Із захмелілого сусіда сімейна пара почала просто вибивати зізнання в скоєнні крадіжки, та безрезультатно. Тоді Світлана потягла його на "обшук", але не знайшла в чужому будинку пропажі й повернулася ні з чим до чоловіка. Він, теж "піді­грітий" горілкою, вирішив розібратися по-своєму. Ретельно підготувався, для цього чомусь насипав у поліетиленові пакети тютюну й одягнув на руки ("бачив у кіно, що так роблять злочинці", - пояснював він потім співробітникам міліції). Однак поки йшов до сусідського будинку, ймовірно, скоординував свій "злодійсь­кий" план: замість того, щоб не­помітно прокрастися в помешкання, почав голосно гукати побитого кривдника. Натомість Іван, відлежуючись після алкоголю й прочуханки, не міг і поворухнутися. Тоді нападник розбив скло, заліз у будинок, озирнувся - як би помститися? Переляканий хазяїн лише тихенько скиглив на дивані, благаючи, щоб Олег не чіпав імпортний телевізор. Та саме цей неодмінний атрибут сучасної оселі й виніс грабіжник, приховавши його серед консервації у власному погребі.

Випадок нагадує кримінальну історію, опубліковану раніше у "Вістях Роменщини" ("Ворон ворону..."), де також фігурували викрадені під час гостин дорогоцінні прикраси. У даному випадку покарання буде суворіше, адже Олега звинувачують у завданні тілесних ушкоджень, грабежі, незаконному проникненні. Іронія в тому, що сережок так і не знайшли. Крім того, подружжя відмовилося від будь-яких правових претензій до Івана. Невже знову розбиратимуться "по-своєму"?

Наталія ВОЙТЕНКО, 

помічник начальника Роменського МВ ГУМВС України в Сумській області
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

22
22

Вхід на Ромни. інфоОголошення