Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Шлях довжиною в тридцять років
Шлях довжиною в тридцять років
Вісті Роменщини
Вівторок, 18 травня 2010, 08:14      Ромни, Сумська область

Протягом тридцяти років працює у дорожній галузі "травнева" ювілярка Валентина Миколаївна Бурнос.

 

Закінчивши у 1975 році Роменський індустріальний техні­кум, вона розпочала свій трудовий шлях лаборантом Роменської районної шляхової ремонтно-будівельної дільниці. Зарекомендувала себе як відповідальний працівник, і вже через рік стала техніком-геоде­зис­том. Обіймала цю посаду до 1983 року. З 1987 року працює інженером з організації та нормування праці філії "Роменський райавтодор" ДП "Сумський облавтодор". У 2005 вона очолила профспілковий комітет первинної профспілкової ор­ганізації райавтодору, є членом об'єднаної профспілки дорожників області.

Валентина Миколаївна заслужено користується повагою у колективі, до неї завжди можна звернутися за порадою, по допомогу. Її вирізняють здібності вмілого ор­ганізатора, справедливе ставлення до кожного працівника, активна участь у діяльності профспілки. Працює із задоволенням та натхненням, а тому неодноразово нагоро­джувалася грамотами, отримувала подяки. Поважають і шанують В.М. Бурнос колеги та керівництво за доброзичливість, порядність, вимогливість і відповідальність.

Валентина Бурнос - щаслива дружина, любляча мама і бабуся. Разом з турботливим чоловіком Володимиром Петровичем виховали двох до­ньок, бавлять трьох онуків. Друзі та близькі знають її як чудову господиню, у неї вдома завжди затишно, багато квітів і смачних страв.

Щиро вітаємо Вас, шановна Валентино Миколаївно, з 55-річчям. Зичимо доброго здоров'я, поваги колег, турботи близьких, приємних і незабутніх моментів у житті. Нехай у Ваших очах ніколи не згасають радість і любов, а світ навколо сповнюють чарівні мелодії щастя.

З повагою колектив

філії "Роменський райавтодор".

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

54
54

Вхід на Ромни. інфоОголошення