Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Навколо «веселого берега»
Навколо «веселого берега»
Вісті Роменщини
Вівторок, 06 липня 2010, 13:57      Ромни, Сумська область

На березі Сули на території Пустовійтівської сільради є так звана зона відпочинку. Хтось назвав це місце “веселий берег”. Влітку тут людно, бо й справді можна відпочити, покупатися у тихоплинній річці. А ще й краєвид навколо милує око.

Щоправда, є невелика проблема – випасається на узбережжі сільська череда. І корови, звісно, залишають “міни”, що не всім до вподоби. Отже, щоб окультурити частину берега – пляжу (відгородитися від худоби), я зголосився поставити дерев’яний паркан. На визначеній території насипано шар піску. Все зроблено за домовленістю з місцевою сільрадою.

Невдовзі навколо “новобудови” поповзли різні чутки. Зокрема, що нібито вхід на територію огородженого берега буде платний. Навіть вартість встановили “злі язики” - 20 гривень. Насправді все це брехня, пробачте за вислів. Всі бажаючі відпочиватимуть, як і раніше, безкоштовно. Принагідно хотілося б нагадати тим, хто полюбляє “веселий берег”, що в зоні відпочинку не слід насмічувати, залишати після себе пляшки, папір, одноразовий посуд тощо. Одним словом, потрібно вести себе цивілі­зовано.

Дмитро ДУБРОВ,

приватний підприємець.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

konotop69
konotop69

Вхід на Ромни. інфоОголошення