Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Плоди політичної стабільності
Плоди політичної стабільності
Вісті Роменщини
П'ятниця, 16 липня 2010, 13:20      Ромни, Сумська область

Конструктивної співпраці вимагав від сільських голів заступник голови облдержадміністрації Олександр Цупро під час зустрічі в райдержадміністрації. Розпорядженням голови ОДА його призначено відповідальним за стан реалізації державної політики в усіх сферах життєдіяльності Роменського району.

Бесіду розпочав голова РДА Віктор Сєрік, нагадавши про посадові обов’язки представників органів місцевого самоврядування, зокрема щодо дотримання закону про державну атрибутику, а також виконавської дисципліни. При цьому він додав, що не має жодних претензій до політичних поглядів очільників громад, а вимагає від них свідомої позиції державних діячів. Схоже зауваження стосувалося й до­мов­леності, що передбачає щоденне інформування закріплених за сільрадами працівників райдержадміністрації про події на міс­цях.

– Під час зустрічей в населених пунктах люди час від часу піднімають такі питання, які можна було вирішити раніше за вчасного інформування. Інколи здається, що люди не довіряють сільській раді й взагалі не споді­ваються на її допомогу, – окреслив проблему Віктор Сєрік.

Олександр Цупро, звертаючись до присутніх, запевнив, що віднині він готовий працювати з кожним щодо будь-якого питання – від ремонту доріг до відносин з місцевими підприємствами.

– Я працюватиму не замість вас, а з вами. Наші завдання ви­значені в програмі Президента України. Передусім потрібно зрозуміти її ключові моменти, що відображають те, чого чекають від влади люди, – наголосив заступник голови облдержадміні­страції.

Головним стратегічним документом на цьому шляху став план першочергових дій з вирішення найнагальніших питань, що хвилюють людей. Під час його виконання представники влади мають чітко знати прагнення громади. Усі дії повинні бути зрозумілими. Наприклад, коли сільсь­кий бюджет передбачає премії працівникам сільради, а проблеми транспорту, освітлення, стосунків з молокоприймальними підприємствами залишаються невирішеними, люди цього не зрозуміють.

– Вирішувати ці питання не буде ні Президент, ні Прем’єр-міністр, – підкреслив О.М. Цупро. – Це наша з вами робота.

Виступаючий зробив акцент на тому, що одинадцять сільсь­ких рад району не виконали дохідні частини бюджетів, які самі ж і спланували. Таким чином, зауважив він, незрозуміло, навіщо шкодити самим собі? Згадав і про незаконне використання пі­щаних кар’єрів, ставків, неоформлених паїв та ін.

На часі укладення соціальних угод з “Укрнафтою”, що допоможе вирішити частину проблем, – обнадіяв заступник голови ОДА. Але багато залежить від організаційних моментів – до програми фінансування включатимуться тільки об’єкти із завчасно виготовленою проектно-кошторисною документацією. Пріоритетною в цьому напрямку стане обласна програма “Чиста криниця”, що передбачає використання усіх коштів з екологічних відрахувань виключно для забезпечення населених пунктів якісною питною водою.

Олександр Миколайович пообіцяв всіляко сприяти й участі в так званих донорських програмах у співпраці з ООН (покращення водопостачання, медичної та освітньої галузей), Швейцарським бюро співробітництва (водопостачання, медицина) та ін. Він також звернув увагу на те, що полі­тична стабільність за досить короткий проміжок часу вже дозволила залучити на Сумщину 60 млн. доларів інвестицій.

Сільські голови під час бесі­ди із заступником голови ОДА піднімали питання будівництва водопроводу в селах, ремонту шляхів, утилізації отрутохімікатів, вирубки лісу. Ключовими моментами їх вирішення Олександр Цупро назвав виконання дохідних частин місцевих бюджетів, співпрацю з нафтовиками, а також плідне співробітництво всіх гілок влади.

Після зустрічі заступники голови райдержадміністрації Сер­гій Хоронько, Василь Ремінець, керівник апарату РДА Михайло Ломко обговорили з сільськими головами проблеми використання невитребуваних паїв, не завжди приязних стосунків між інвес­торами, неузгодженого використання господарських дво­рів, реєстрації прав власності, роботи закладів культури, дозвілля і медицини.      

Денис МЯГКОВИЧ.

 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Сейм
Сейм

Вхід на Ромни. інфоОголошення