П'ятниця, 16 липня 2010, 13:22      Ромни, Сумська область

Турнірне становище команд чемпіонату  Роменського району з футболу 2010 року

(після першого кола)

Північна зона

Місце     Команда     І    В  Н  П     М О

1. ФК «Мокіївка» с. Мокіївка                        5       4       -        1       23:9  12

2. ФК «Рогинці» с. Рогинці                          5       2       2       1       11:10         8

3. ФК «Нафтозахист» м. Ромни                  5       2       1       2       14:13         7

4. ФК «Пустовійтівка»  с. Пустовійтівка    5       2       1       2       14:20         7

5. ФК «Надія» с. Перехрестівка                   5       1       3       1       10:11         6

6. ФК «Хмелів» с. Хмелів                             5       -        1       4       15:14         1

Південна зона

Місце     Команда                                            І         В       Н       П          М   О

1. ФК «Райз-Максимко» с. Біловод           5       3       1       1       27:11       10

2. ФК «Василівка» с. Василівка                  5       3       1       1       30:20       10

3. «Нафком-Агро» с. Глинськ                      5       3       -        2       21:17         9

4. ФК «Андріяшівка» с. Андріяшівка 5       2       2       1       12:14         8

5. ФК «Андріївка» с. Андріївка                    5       -        2       3       19:21         2

6. ФК «Колос» с. Перекопівка                      5       -        2       3       17:23         2

Олександр КВАША.

Рекорд важкоатлетки

Команда Роменської районної спортшколи взяла участь у чемпіонаті України з важкої атлетики серед кадетів 1993 р.н. та молодших і Всеукраїнському турнірі пам’яті Героїв Чорнобиля, що пройшли в Славутичі Київської області.

У ваговій категорії до 44 кг Олександра Міщенко (1997 р.н., с. Гаї), показавши результат у сумі двоборства 81 кг (33 кг – ривок, 48 кг – поштовх), зайняла третє місце, встановивши рекорд турніру в поштовху; Вікторія Калуга (1994 р.н., с. Герасимівка) в сумі двоборства 83 кг зайняла третє місце на чемпіонаті та друге – в турнірі.

Дівчата також здобули золото у м. Скадовськ Херсонської області, де проходив чемпіонат Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Колос” під девізом “Хто ти, майбутній олімпієць?” Олександра зайняла перше місце у ваговій категорії 44 кг (сума двоборства 82 кг), Вікторія у ваговій категорії 36 кг (75 кг). Володимир Махнюк посів п’яте місце у ваговій категорії 77 кг (111 кг), Микола Пасько – шосте у ваговій категорії 50 кг (94 кг).

Команду до змагань готували тренери-викладачі Валерій і Олександр Голуби.

Олександр КАСЬЯН,

директор ДЮСШ

ім. П.І. Калнишевського.

Чемпіон області

Учень СЗОШ № 1 Володимир Лимар став чемпіоном області серед спортсменів регіональних центрів “Інваспорт” з бігу на 200 метрів. Хлопець переміг на легкоатлетичному чемпіонаті, що пройшов у м. Суми.

Готував спортсмена до змагань тренер С.І. Гобов.

Перемоги легкоатлетів

У чемпіонаті області з легкої атлетики, який пройшов у Сумах, взяло участь 17 команд. Збірна Ромен завоювала друге місце, поступившись у загальному залі­ку сумчанам. Бронзу здобула команда Білопілля.

На дистанції 800 метрів перемогла Альона Кір’ян. У забігу на 400 м вона показала другий результат. Не було кращих за Вікторію Журід у метанні списа та штовханні ядра. Настя Цирулик виборола срібло у штовханні ядра. Роменська команда також перемогла в естафетному бігу 4/100 метрів серед чоловіків.

Готували команду до змагань тренери М.В. і В.В. Савицькі, О.М. Лісненко, І.В. Гейко.

Ірина ГОНЧАРОВА,

головний спеціаліст відділу

з питань ФК і спорту міськвиконкому.

Роменські «розрядниці»

У Сумах відбулися змагання зі спортивної гімнастики на приз Сумської обласної федерації. Вітаємо переможців і призерів турніру - вихованок Роменської ДЮСШ відділу освіти міськвиконкому 2001-2004 р.н.

Валерія Тендіт зайняла перше місце за програмою третього розряду. Марія Самойленко, Богдана Науменко здобули бронзу за програмою першого юнацького розряду (2001-2002 р.н.), Анна Герасько, Настя Хомяк - срібло (2003 р.н.). Олександра Степаненко посіла першу сходинку, а Вікторія Царенко - другу за програмою другого юнацького розряду.

Команду до змагань підготували тренер С.В. Стрелець, хореограф І.В. Павленко.

Міжнародний турнір зі спор­тивної гімнастики за участю команд із Чернігова, Новгород-Сіверського, Бендер (Молдова), Гомеля (Білорусь), а також Ромен пройшов у Чернігові. Роменські гімнастки Тетяна Зінченко зайняла перше місце, Ліона Тернова - третє за програмою першого розряду. За програмою другого розряду перемогла Валерія Волошко, третє місце в Анастасії Пономаренко.

Команду до змагань підготували тренери Т.В. Момоток, О.Є. Слободяник, хореограф І.В. Павленко.

Дирекція ДЮСШ висловлює щиру подяку батькам за фінансову допомогу, надану для участі в змаганнях.