Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Про встановлення тарифів
Про встановлення тарифів
Вісті Роменщини
Середа, 01 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

Про встановлення тарифів на теплову енергію та на послуги з централізованого опалення, які надаються іншим категоріям споживачів комунальним підприємством "Ромнитеплосервіс" РМР

Рішення виконавчого комітету Роменської міської ради № 257 від 26.11.2010 р.

 

Відповідно до ст. 28 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст. 7, 31 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", ст. 13 Закону України "Про теплопостачання", на підставі планової калькуляції на надання послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання по КП "Ромнитеплосервіс" РМР та висновку № 149 від 27.09.2010 р. Державної інспекції з контролю за цінами в Сумській області щодо розрахунку економічно обґрунтованих планових витрат на виробництво житлово-комунальних послуг, відповідно до Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.07.2006 р. № 955, та з метою ефективної роботи комунального підприємства виконавчий комітет міської ради вирішив:

1. Встановити тарифи на теплову енергію та на послуги з централізованого опалення, які надаються іншим категоріям споживачів (підприємства, установи, організації всіх форм власності) комунальним підприємством "Ромнитеплосервіс" Роменської міської ради:

1.1. Тарифи на теплову енергію (централізоване опалення):

- 573,26 грн./Гкал (без ПДВ);

- 687,91 грн./Гкал (з ПДВ).

1.2. Тарифи на послуги з централізованого опалення (протягом опалювального сезону):

- 14,04 грн./кв. м (без ПДВ);

- 16,85 грн./кв. м (з ПДВ).

2. Комунальному підприємству "Ромнитеплосервіс" Роменської міської ради забезпечити внесення відповідних змін щодо розміру плати за надані послуги до договорів зі споживачами послуг у порядку згідно з чинним законодавством.

3. Рішення виконавчого комітету міської ради від 19.06.2009 р. № 148 "Про встановлення тарифів на теплову енергію та на послуги з централізованого опалення, які надаються іншим категоріям споживачів КП "Ромнитеплосервіс", вважати таким, що втратило чинність.

4. Дане рішення набуває чинності з часу його оприлюднення та обов'язкового повідомлення не пізніше ніж за 30 днів споживачів виконавцем послуг про введення в дію нових тарифів на теплову енергію та на послуги з централізованого опалення з визначенням причин зміни вартості та наданням відповідних обґрунтувань з посиланням на погодження відповідних органів.

Міський голова М.К. Калашник
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Масляня
Масляня

Вхід на Ромни. інфоОголошення