Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини 7 ГРУДНЯ – ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
7 ГРУДНЯ – ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
Вісті Роменщини
Неділя, 05 грудня 2010, 22:21      Ромни, Сумська область

Зі святом!

Шановні працівники органів місцевого самоврядування! Прийміть найщиріші вітання з нагоди нашого спільного свята!

Місцеве самоврядування – важливий інститут реального народовладдя, засіб реалізації інтересів територіальної громади. Воно об’єднує громадян різного віку, різних політичних уподобань у спільному прагненні вирішити актуальні питання жителів регіону.

Ваші наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадянська позиція є гідним внеском у розбудову нашого регіону і держави в цілому. Впевнений, що подальший розвиток місцевого самоврядування сприятиме забезпеченню збалансованого економічного і соціального розвитку Сумщини.

Висловлюючи глибоку вдячність праців­никам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, щиро зичу всім, хто трудиться на благо територіальних громад, відстоює їхні запити та інтереси, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя, успіхів у складній і відповідальній роботі та здійснення життєвих планів і сподівань.

З повагою голова Сумської обласної ради

Геннадій МИХАЙЛЕНКО.

 

Вітаємо!

Одним із основних напрямків роботи органів влади „на місцях” є наповнення бю­джетів, забезпечення реалізації програм соціально-економічного розвитку села, міста, району.

Депутати місцевих рад, працівники міськвиконкому та районної ради не шкодують сил і енергії для реалізації непростих завдань, що ставить перед ними сьогодення.

Щоб найповніше врахувати думки, пропозиції й побажання громади, краще вивчити проблеми і віднайти найоптимальніші шляхи їх вирішення, працівники органів місцевого самоврядування все більше використовують у своїй роботі громадські слухання, спілкуються з людьми за місцем проживання, по „гарячій” телефонній лінії, на особистих прийомах.

Не можна не згадати й про активізацію громадських органі­зацій, об’єднань громадян. При формуванні стратегії розвитку нашого краю обов’язково враховуються пропозиції, надані ними.

Шановні друзі, щиро вітаємо вас із Днем місцевого самоврядування. Зичимо міцного здоров’я, успіхів у праці та всіляких гараздів.

Віктор СЄРІК,

голова райдержадміністрації.

Микола КАЛАШНИК,

міський голова.

Сергій ХОРОНЬКО,

голова районної ради.

 
Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Урочистий мітинг
Урочистий мітинг

Вхід на Ромни. інфо