Ромны. Romny. Ромни. інфо

ТВОРЧИЙ ВЕЧІР
Вісті Роменщини
Субота, 11 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

З нагоди повноліття юна роменська вокаліст­ка, студентка Харківського музучилища Аліна Решетило підбила підсумки свого маленького творчого життя на сольному вечорі в міському Будинку культури.

Артистичні виступи виконавиці полюбилися глядачам ще коли вона навчалася в Роменській дитячій музичній школі. Вона вміло перевтілюється в образ, пропускаючи пісню через душу й серце. Найціннішою нагородою для Алі­ни є вдячність слухачів, особливо ветеранів війни, які зі сльозами на очах сприймають кожен її вихід на сцену. Вона була лауреатом багатьох конкурсів і, закінчивши музичну школу з класу фортепіано та сольного співу, стала на професійний шлях музиканта.

Творчий звіт зібрав багатьох людей. Зокрема, співачку привітали аматор сцени Олександр Пілюгін, автор і виконавець Олександр Надточій, юна роменська зірка Валентин Коновал, а також зразковий хореографічний ансамбль «Перлина», в якому колись танцювала Аліна. Програма концерту, режисована Наталією Коваленко, включала твори найрізноманітніших жанрів. Солістці допомагали однокурсниці Дар’я Туленцова, Рената Владика та інші артисти. Своїм успіхам роменка завдячує батькам, які дали можливість отримати якісну музичну освіту, наставникам О.В. Перешивайло, В.П. Булим, В.А. Любивій, О.Ю. Телющенко, а також меценату, генеральному директору ТОВ «Роменський завод продтоварів» О.І. Саєнку.

Тетяна ОХОТНИК,

директор Роменської ДМШ
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Made in Ukraine
Made in Ukraine

Вхід на Ромни. інфоОголошення