Ромны. Romny. Ромни. інфо

Ромни.інфо Новини міста Вісті Роменщини Листопадовий санбюлетень
Листопадовий санбюлетень
Вісті Роменщини
П'ятниця, 17 грудня 2010, 00:00      Ромни, Сумська область

Працівники Роменської райСЕС у листопаді обстежили 276 об’єк­тів, 57 осередків інфекційних захворювань. На 53 об’єктах виявлено порушення санітарних норм і правил. Накладено 47 штрафів на суму 8262 грн. Тимчасово припинено експлуатацію 6 об’єктів. Забраковано 28 кг зіпсованої продукції на суму 867 грн.

Бактеріологічною лабораторією проведено 4991 дослідження. З позитивними результатами на бактерії групи кишкової палички виявлено 15 зразків, зокрема, З - змиви з перукарського інструментарію в перукарнях ПП Яременко, ПП Сидоренко, 4 – з посуду та інвентарю кафе «Старе місто», «Харчевня», 3 – вода сільських водопроводів сіл Погожа Криниця, Мокіївка та МТФ с. Левондівка, 3 – вода з індивідуальних колодязів с. Великі Бубни та кулінарний виріб з ДНЗ с. Анастасівка. Проведено також 1451 дослідження на кишкову групу інфекцій і 715 – на крапельну.

Санітарно-гігієнічною лабораторією проведено 545 досліджень у 259 пробах. Виявлено відхилення від норми у 21 пробі питної води з громадських колодязів сіл Андріяшівка, Великі Бубни, Герасимівка та розвідної мережі сільських водопроводів сіл Миколаївка, Хоминці, Коржі, де кількість нітратів і заліза перевищує гранично допустимі норми в 1,6- 9,3 раза. У 43 пробах повітря робочої зони електрозварювальників уміст марганцю, заліза та двоокису азоту перевищує норми в 1,5 раза (НГВУ «Охтирканафтогаз», ДП «Недригайлівський агролісгосп»). Також виявлено відхилення в пробі харчової продукції (сардельки з павільйону «Наша ряба») ПП Перепеча О.О.

Зареєстровано 8 випадків гострих кишкових інфекцій, 5 – педикульозу, 6 – корости, 8 – туберкульозу, по одному – лямбліозу і вірусного гепатиту В, 2 – вірусного гепатиту С, по три – аскаридозу і опісторхозу, 2122 – гострих респіраторних вірусних інфекцій, 23 укуси людей тваринами.

Микола БОЙКО,

головний лікар райСЕС
 

Додати коментар

Увага! Якщо Ви не зареєстрований користувач, то можуть виникнути проблеми з коментуванням, пов'язані з тим, що ім'я, під яким Ви хочете залишити коментар, вже належить зареєстрованому користувачеві. Будь ласка, зареєструйтесь або виберіть більш унікальне ім'я.

Захисний код
Оновити

 

Вісті Роменщини
Тандем прес

Погода. Ромни

Календар

Випадкове фото

Святкова хода
Святкова хода

Вхід на Ромни. інфоОголошення